Експедиторські послуги

Відправлення вантажу будь-яким видом транспорту — це процес, який включає в себе безліч важливих складових, в тому числі і послуги з супроводу. У транспортні послуги входить не тільки безпосередня доставка вантажу з пункту відправлення в пункт призначення. Ключове значення для цього процесу мають і експедиторські послуги, надані якісно та в повному обсязі. Ця сфера діяльності вимагає точного дотримання необхідних формальностей, тому в великих транспортних компаніях експедиторські послуги надають спеціально навчені й досвідчені співробітники.

Експедиторські послуги

Куди звернутися?

Експедиція вантажів — важливий етап міжнародних вантажоперевезень. Для отримання по-справжньому якісних експедиторських послуг раджу вам звернутися в широко відому компанію «Фаєр Транс» перейшовши за посиланням: https://fire-trans.com.ua/services/expeditors. Тут проконтролюють переміщення вантажу і допоможуть з проходженням різних процедур в портах і інших проміжних пунктах. Весь цей процес називають експедируванням вантажів.

У перелік транспортно-експедиторських послуг входить:

  • Укладання договорів з іншими експедиторами та учасниками перевізного процесу для фрахтування морських і річкових суден, літаків, вагонів та автомобілів.
  • Розробка за дорученням клієнта маршруту при перевезеннях декількома видами транспорту (змішані або так звані мультимодальні та інтермодальні перевезення).
  • Оформлення транспортних документів: транспортних накладних, коносаментів та інших документів, необхідних для доставки вантажів за призначенням.
  • Оплата тарифів на перевезення та інших платежів і зборів.
  • Страхування вантажів, участь в оформленні документів при пошкодженні, псуванні або недостачі вантажів (так звані несхоронні перевезення).
  • Інформування вантажовідправників про просування вантажів, розшук вантажів в разі їх втрати.