Здаємо на прокат квадроцикли

Для організації даного бізнесу необхідно визначиться у форматі прокату. Це буде у вигляді повноцінного розважального комплексу для шанувальників бездоріжжя або традиційного пункту прокату квадроциклів. У першому випадку, простою здачею в оренду квадроциклів не відкрутишся, у ваші обов'язки буде входити розвага клієнтів комплексу. По суті, вам не тільки потрібно надавати в оренду квадроцикли, але і місця, де на ній можна буде прокотитися. Також потрібно подбати про місця для їжі, сну, відпочинку і т. п.Вибравши другий варіант, ви будете отримувати певний прибуток, просто надаючи клієнтам транспорт.

В обох варіантах є свої переваги і недоліки. Основна ж різниця між ними в масштабах. Перший більш складний, витратний і тривалий, але й винагорода буде відповідне. Другий же організувати швидше і простіше. І інвестиції тут будуть в рази меншими.

Подальший розвиток буде залежати від обраного формату бізнесу. Але, так чи інакше, вам потрібно буде орендувати приміщення для складу і офісу. Якщо ж ви будете організовувати повноцінну гірську, лісову, або який-небудь ще трасу, ваше приміщення повинно розташовуватися безпосередньо поблизу до неї. У разі простого пункту прокату, офіс можна розташувати недалеко від міста або в його рисах.

Зрозуміло, щоб побудувати трасу вас потрібна ділянка землі. Бажано щоб він перебував десь у лісовій місцевості. Мальовничість місця вам тільки на руку. Говорячи про трасі, ми не маємо на увазі асфальтовану дорогу. Це має бути звичайний розчищений лісову ділянку. Його межі позначте яскравими прапорцями. Тобто, цивілізацію в дикий край привозити не потрібно.

З точки зору складу та офісу, перший необхідний для зберігання квадроциклів і всього необхідного обладнання, а офіс для прийому клієнтів. При створенні повноцінної заміської траси, можна споруджувати та інші споруди. Наприклад, встановити душові кабінки та біотуалети, поставити кілька навісів з мангалами. Із збільшенням зручностей, збільшиться і ваш дохід.

Коли завершення всіх підготовчих робіт підходить до кінця, можна приступати до найголовнішого питання — закупити партію квадроциклів. Адже в оренду здавати ви будете саме їх, і основним джерелом вашої прибутку будуть саме вони.

З першого погляду цей пункт може здатися самим простим. Тут, багато чого буде залежати від фінансування. Якщо гроші питання не принципове, тоді проблем не виникне взагалі. Купуємо, з задоволеною посмішкою, найкращу техніку в салоні. Але якщо є бажання заощадити, тоді існує кілька інших можливостей.

Купити техніку ви можете з рук. Враховуючи, як в Росії доглядають за засобами пересування, і як з ними поводяться, варіант, звичайно, не з кращих. До того ж, у нашій країні люблять завищувати ціни. І, варто зауважити, дуже істотно. До цього варіанту можна вдатися любителям, що збираються особисто для себе придбати перший квадроцикл.

Кажучи про партії квадроциклів, тобто, як мінімум, 8 одиниць, тоді краще звернути свою увагу на закордонні ринки, де можна придбати мототехніку з рук. Але і тут без обережності не обійтися. У Китаї, наприклад, якість може підкачати, але можуть залучити досить цікаві ціни. Найкращим варіантом буде, напевно, колишні у вживанні квадроцикли з Японії.

З точки зору реклами, то в даному бізнесі гарні будь-які засоби. Однак, першочерговим завданням потрібно поставити пошук цільової аудиторії. А знайти її можна на відповідних сайтах, форумах і в тематичних журналах. Крім цього, якщо клуби любителів квадроциклів вже є у вашому місті, тоді можна пробувати виходити прямо на власну аудиторію. Ймовірно, для цього буде потрібно додатково фінансування. Але всі зусилля виправдовує результат. Не варто також ігнорувати оголошення в місцевих газетах, електронні щити, білборди і, якщо коштів достатньо, ролики на телебаченні та радіо.Успіхів вам!