Заробляємо на виготовлення опудал

Ідея для бізнесу, яку ми обговоримо в цій статті, за припаде до душі не кожному, особливо ця підприємницька діяльність підійде любителям риболовлі та полювання. На щастя, в нашій країні таких величезна кількість. Кожен рибалка-мисливець, привозячи черговий трофейний екземпляр до себе додому, хоче показувати себе поруч з величезним лососем або велетенським вовком. Ця задача найчастіше вирішується за допомогою фотоапарата.Але, на сьогоднішній день, на довгі зберегти спогади про трофей, можна використовуючи дещо інший спосіб — з допомогою таксидермії або, якщо по-простому, виготовляючи опудала тварин.

Подібна діяльність поширена дуже мало (а фахівці, які виготовляють опудала в деяких регіонах взагалі відсутні). Але, в теж час, вона є дуже прибутковою і, що важливо, затребуваною. З точки зору ціноутворення, ось вам кілька прикладів:

Опудало павича — 30 тисяч гривень.

Опудало бабака — 12 тисяч гривень;

Опудало золотого фазана — 14 тисяч гривень;

Голова косулі — 18 тисяч гривень;

Опудало невеликого півтораметрового крокодила — 45 тисяч гривень;

Цього, як мені здається, цілком достатньо, для оцінки перспектив цієї підприємницької діяльності, заснованої на виготовлення опудал тварин. Важливо зауважити, що ніша грошова, вкрай затребувана, і з дуже низькою конкуренцією.

Безумовно, пізнати всі нюанси виготовлення опудал тварин не так то й просто. До того ж, в інтернеті інформацію по цій справі знайти вкрай складно (якщо не сказати більшого). Єдиним можливим шляхом навчання є спілкування на профільних формах і вивчення відповідної літератури. Все це можна знайти без праці, ввівши в пошукових системах «таксидермія» або «виготовлення опудал».

Як тільки початкові знання отримані, можна починати практикуватися. В першу чергу вам знадобляться необхідні матеріали. Можна брати (в крайньому випадку) шкурки тварин, але краще займатися з їх тушками. Це все у вас є можливість купити за невеликі гроші у місцевих мисливців. Розраховуйте на те, що перша робота може не вийти. Важливо розуміти, що доведеться неабияк попрактикуватися для виготовлення ідеальних опудал.

Коли ви зможете виготовляти вироби вже більш-менш пристойні, можна починати займатися їх просуванням на ринку. Для початку, пропонуйте власні роботи знайомим і друзям. Якщо вони будуть задоволені, в подальшому на вас буде працювати «сарафанне радіо», і інші любителі тварин вами також зацікавляться.

А коли у своїй справі ви зовсім зміцнієте, тоді беріться за приватні замовлення. Як і в будь-якій справі, тут буде потрібно постійне підвищення власної майстерності шляхом вивчення за темою нових матеріалів і щоденної практики. Успіхів вам!