Заробляємо з допомогою карбонової плівки

З допомогою прогресу технологій зовнішній вигляд автомобілів можна змінити швидко і без особливих зусиль. Не потрібно робити художнього розпису, що коштують дуже дорого. Всі, хто займається або цікавиться автомобілями, знають, що таке вінілова плівка.

Це абсолютно нове слово в концепції тюнінгових рішень для машин, яке дуже популярне в автомобілістів. А чому б і ні! Адже за допомогою цієї плівки автомобілі знаходять індивідуальності, при чому придбати її можна в будь-якому Інтернет магазині.

Але для того, щоб створювати красиві шедеври, потрібно мати креативне почуття стилю, нестандартне мислення. Завдяки цим навичкам можна відкрити власний бізнес, в якому будете займатися стайлінгом автомобілів.

Ви зможете не тільки прикрасити автомобіль, але і позитивно впливає на саму поверхню, захищаючи від усіляких впливів атмосфери. Найголовнішою перевагою плівки є те, що її дуже легко зняти і замінити на іншу.

Існує кілька видів вінілової плівки, однією з них, карбонова плівка 3D. Вона по-справжньому імітує карбон, як на дотик, так і зовні. Товщина плівки складає від 150 до 240 мкм.

Вона використовується, в основному, для захисту від зовнішніх перешкод. Її в народі навіть називають «броньованої». При чому прозорість плівки становить 99% і без всяких зусиль видаляється з поверхні.

Дуже популярна серед водіїв стала плівкова аерографія. На початку вона друкується на принтері на плівці, а потім на неї наноситься спеціальна рідина, яка сприяє стійкості кольору, наносять на кузов. Оригінально також виглядає обробка під хром або золото.

Під час виконання роботи потрібно пам'ятати одне, що якщо все піде добре, то у вас відбою не буде від клієнтів. Але до того часу ви повинні навчитися добре і акуратно робити свою роботу, адже машини будуть дорогі.

Щоб почати займатися цим ділом вам знадобиться приміщення, де буде достатньо місця для одного автомобіля і вільного пересування майстра. Що стосується інструментів, то вам знадобляться:: машинка, будівельний фен, скребок, ніж.

Щоб зрозуміти, як правильно робити свою роботу, потрібно зробити кілька машин на пробу. Ними можуть стати ваша особиста машина або друзів і знайомих. Адже добре зроблена робота стане не лише додатковою рекламою, але й візитною карткою фірми.

Це рентабельний бізнес, адже посудіть самі: вартість від 15$ кв. м. простий плівки до 90$. Якщо клієнт хоче покрити лише частину автомобіля, наприклад, капот або багажник, то ця послуга обійдеться в 50$. І це за кілька годин роботи.

Крім цих послуг, можна пропонувати клієнтам наносити плівку в салоні. До того ж якщо гарненько навчиться, тоді можна наносити її і на диски. Тому якщо у вас є талант і креативне мислення, можете заробляти не погані гроші.