Заробляємо на виробництві рукавичок

Однією з найбільш, так би мовити, популярних сфер підприємницької діяльності є виробництво для населення різного роду засобів захисту. У даній статті ми одну з таких сфер і торкнемося. І мова піде безпосередньо про виробництво рукавичок. Так як вони у всіляких побутових (і не тільки) сферах діяльності людини є дуже затребуваною і виступають гарним захистом. Рукавички допомагають проводити городньо-садові роботи, особливо взимку вони можуть стати незамінними у гаражі. Згодяться вони і в різних походах, на рибалці і на полюванні.Ні одна з будівельних компаній без них не обходиться, ними користуються електрики, ремонтники та сантехніки. Власне, навіть рядові домогосподарки, займаючись прибиранням у квартирі, користуються рукавицями.

Отже, потенційних клієнтів та їх кількість можна сміливо прикинути (може приблизно) задовго до початку виготовлення цих самих рукавичок. З усього вищевикладеного робимо обгрунтований висновок, що таких (потенційних клієнтів) у будь-якому місті, серед його населення, знайдеться велика кількість.

З точки зору організації даного бізнесу вам знадобиться. По-перше, приміщення виробничого цеху. Розмір його буде прямо залежати від обсягів продукції, що виготовляється. Якщо бути до кінця чесним, то ви можете почати виробництво і на десяти квадратних метрах. По-друге, готові вироби необхідно десь зберігати, тому потрібно приміщення для складу. І по-третє, самим, мабуть, відповідальним у вашій справі кроком стане придбання обладнання для виробництва. Чому?Та тому, що швидкість і якість виготовленої готової продукції буде прямо залежати саме від обладнання. Необхідні верстати декількох типів.

В'язальний верстат з відповідним програмним забезпеченням. По суті, це комп'ютерний в'язальний автомат, який за вісім годин роботи щодня може виробляти до ста двадцяти пар безшовних доброякісних рукавичок. Ціна подібного агрегату коливається в районі дев'яносто тисяч гривень. Якщо ви плануєте робити рукавички у великих кількостях, вам буде потрібно кілька таких верстатів.

Також вам буде необхідно купити швейну машину, яка призначена для обметуванням країв манжетів – оверлок. Вона здатна за зміну виробляти до трьох тисяч пар рукавичок. За один такий агрегат ви віддасте близько двадцяти п'яти тисяч гривень.

Не обійтися і без станка, завдання якого наносити покриття ПВХ. Інтуїтивно можна відразу відзначити, що він призначений для нанесення спеціального ПВХ покриття на вже готові рукавички. Можливо, ви раніше мали можливість бачити його (мається на увазі покриття), при купівлі робочих рукавичок, де, на долоні нанесені точки з пластизолі. За вісім годин роботи такий верстат може виробляти до п'яти тисяч пар рукавичок. Для управління таким верстатом потрібно дві людини. Це обладнання найдорожче. За один ви заплатите до чотирьохсот п'ятдесяти тисяч гривень.

Ну і, безумовно, для виготовлення рукавичок знадобляться витратні матеріали. До них ми віднесемо пластизоль, а також різноманітні види ниток і пасом.

З точки зору персоналу, тут, на в'язальні автомати будуть потрібні в'язальниці, на оверлоки швеї, для підтримки роботи всіх машин — наладчики.

Для організації власного виробництва рукавичок цього буде достатньо. Таким чином, найскладнішим у цій справі є пошук хороших фахівців і необхідного капіталу для старту. Втім, кількість персоналу можна значно скоротити, якщо використовувати сучасне обладнання.