Заробляємо на записуванні mp3 файлів з різноманітними розповідями

Сьогодні в розвинених країнах, бізнес побудований на записі аудіо-оповідань для плеєрів, планшетів, мобільних телефонів і т. д. відмінно розвивається. У нас, проте, цей вид бізнесу поки ще перебуває в зародковому стані. Це може бути пов'язано з тим, що багато людей ще не розташовані до купівлі, так званої інтелектуальної власності. Але, останнім часом, загальна ситуація в цьому сегменті ринку поступово змінюється в кращу сторону, і сьогодні, вже відносно багато людей готові, за корисні та цікаві аудіо і електронні книги, викласти чималеньку суму. Як мені здається, більшості молодим підприємцям цей бізнес буде цікавий.

Мобільним телефоном з функціями відтворення mp3 файлів і радіо, сьогодні вже нікого не здивуєш. Але всім хочеться чогось цікавого і нового, так як багатьом вже приїлася музика, яку вони слухають у поїздах, маршрутках, тролейбусах і метро.

Дійсно корисних і цікавих аудіокниг в стислому форматі (так пам'ять телефонів незначна), на даний момент в інтернеті ще дуже мало. Сьогодні вкрай важко або практично не можна знайти збірники хороших анекдотів або оповідань російською мовою, особливо невеликого розміру і в гідній якості.

Як виявилося після проведення соцопитувань, анекдоти, життєві історії та цікаві розповіді, готові купувати дуже велика кількість користувачів. При цьому всі твердять в один голос, що ціна на ці продукти не повинна бути занадто висока.

Для організації такого роду бізнесу, в першу чергу, потрібна людина з хорошими дикторскими навичками. Прочитані ним розповіді, історії, анекдоти потрібно записати в mp3 форматі, додати відповідний фон, поєднуючи з різними звуками природи, музикою і т. п. Потрібно також встановити найкращий бітрейд для різних телефонів (краще створіть продукт з кількома варіантами ступеня стиснення, наприклад, 128кб/с. і 96кб/сек.). Необхідну для цього програму у вас є можливість скачати в мережі. Скажімо, з тим же jetAudio зовсім не важко розібратися.Подумайте також про запис аудіокниги конкретно під iPod (iPhone, iPad,). Не дивлячись на те, що файли у форматі mp3 з легкістю відкриваються на всіх пристроях цієї лінійки, їх не буде видно у графі Audiobooks. Таким чином, це принесе деякі незручності, так як розповіді і аудіокниги будуть переплутані з музикою.

Зрозуміло, що всі анекдоти, історії та оповідання, призначені для слухачів, повинні бути захоплюючими. На популярність оповідань також варто звернути увагу. Однак, всі ці розповіді повинні бути як мінімум не прісними, в них потрібно привносити щось нове і незвичайне.

Отже, що ж вам можна записати? В принципі, якщо пошукати в інтернеті, анекдоти у форматі mp3 знайти можна, але все одно, їх не так вже й багато, як цього вимагає ринок, тому ви, записуючи свої аудіо-файли без особливих проблем знайдете свого слухача. Однак, еротичні розповіді або смішні життєві історії знайти взагалі не можна. Однак у текстовому форматі знайти їх-не проблема. Тому вашим завданням буде скачати, роздрукувати, і відтворити їх з допомогою людини з хорошою дикцією. Після цього залишається обробити, підібрати необхідний звуковий фон і продати.

А тепер про те, як продавати розповіді в mp3 форматі.

Створити власний сайт буде кращим рішенням. Ціна однієї десятихвилинної запису повинна бути нижче одного долара. Тут діє просте правило: чим менше вартість, тим більше покупок.

Деяка кількість безкоштовних демо-записів потрібно зробити для залучення уваги. Це дасть вашому продукту деяку перевагу, і буде сприяти зростанню його популярності. Можливість завантажити безкоштовно частина запису, також може бути хорошим кроком для збільшення продажів.

Надалі, при розвитку бізнесу, задуманий і про розміщення реклами в безкоштовних записах. За це рекламодавці можуть платити відносно непогані гроші.

Перспективи цієї бізнес ідеї мають хороший потенціал, а її розвиток лежить в межах лише вашій фантазії.