Здаємо на прокат лімузини

Перед тим, як організувати свій пункт прокату лімузинів, корисно зайнятися вивченням місцевого ринку. В першу чергу, потрібно поцікавитися наявністю конкуренції. Адже серйозною проблемою для вас можуть стати навіть пару людей, особливо в невеликих містах.
При відсутності таких ви будете мати колосальну перевагу. Далі, наступний крок дослідження. Зокрема, провести спостереження того, як організовуються весілля. Так як саме нареченої з женихами будуть одними з ваших основних потенційних клієнтів. Головним завданням тут буде дізнатися, наскільки послуги прокату лімузинів користуються популярністю у місцевого населення. Якщо візники з найближчих міст на весіллях з'являються порівняно часто, тоді можете сміливо пропонувати свої послуги — вигідні та цікаві для ваших клієнтів.
Чому ж саме ваша пропозиція має їм сподобатися? Відповідь проста. Клієнтам не потрібно буде платити додаткові гроші за час, витрачений у дорозі, замовляючи автомобіль з інших міст. Адже за прокат лімузина клієнт оплачує погодинну тарифікацію, у розмірі від 3 тис. до 5 тис. гривень (все залежить від обладнання автомобіля, його моделі та марки). Замовляючи автомобіль у вас, їм просто не потрібно буде оплачувати зайві години.
З точки зору купівлі автомобілів, то на перших порах, досить буде лише одного авто. Так як справа це дуже дороге. За один лімузин ви можете заплатити 5, 7 і навіть 10 млн. гривень. Все залежить від комплектації автомобіля, його внутрішнього оздоблення і моделі. Вбудовані величезні люки, дискотеки, бари, басейни і інші «цікавинки» значною мірою підвищують ціну лімузина. Однак, без таких от «цікавинок» клієнтів зацікавити буде трохи складніше. Особливо, при наявності конкуренції. Не переплатити і зберегти всі зручності можна, якщо придбати лімузин б/у.
Кращим способом покупки вживаного лімузина — замовляти його з США чи Європи. Тобто, брати авто, яке не бачило наших доріг. У Росії також є приватні фахівці і компанії, які з б/у автомобілів виготовляють лімузини. Переробляються Крайслери, Роллс-Ройси, Джипи та інші машини, які підходять для подовження. Пропозиції таких майстрів можна вивчити з допомогою інтернету.
Подивившись кілька таких пропозицій, можна знайти дуже підходящі варіанти. Наприклад, всього за 1,5 мільйона гривень можна придбати авто на базі Лінкольна. За 3 мільйони гривень можна купити подовжений Хаммер величезних розмірів. В умовах того, що ми говоримо про лімузинах, запропоновані ціни більш ніж відповідні.
Коли бізнес почне розвиватися і буде розширюватися водійський штат, можна замислитися про придбання ще декількох авто. Крім цього, у вас буде можливість вивчити клієнтську аудиторію, і зрозуміти, на які автомобілі попит буде вище.
З точки зору отримання необхідних дозволів, то тут не допоможуть звичайні права категорії В або С. Для водіння лімузина підійде посвідчення категорії D.
Тому, якщо в даний момент у вас немає посвідчення необхідної категорії, для отримання цього документа можна записатися в будь-яку з найближчих автошкіл. В іншому випадку, заробляти гроші на перевезення, керуючи лімузином у вас можливості не буде.
Із залученням клієнтів, на перших порах може виникнути кілька труднощів. У вас немає ні портфоліо, ні відгуків, і ніхто про вас не чув. По суті, ви маєте тільки лімузин і бажання.
Далі можна намагатися пробитися самотужки буде складно. Тобто, заробляти відгуки, вкладаючи гроші в рекламу це довго і нераціонально. Або, більш простим способом пошуку клієнтів є підключення до місцевих весільним агентствам. Також можна використовувати приватних фахівців, що займаються проведенням і організацією весіль. Безумовно, частиною доходу доведеться поділитися. Однак, заробити перші гроші і знайти перші замовлення ви зможете без особливих проблем і, що важливо, швидко. Адже саме це вкрай важливо для початківця бізнесмена. Успіхів вам!