Здаємо на прокат сонцезахисні окуляри

Хороші сонцезахисні окуляри можуть собі дозволити далеко не всі. Особливо якщо говорити про популярні брендові моделі. Вартість таких виробів часто може досягати не одного десятка тисяч гривень. У теж час, окуляри можна розрізняти як по марці, так і за стилем. Одні чудово поєднуються з діловим костюмом, інші підходять для занять спортом, треті для повсякденного використання.

Отже, щоб завжди допрацьовувати свій образ і бути на вершині стилю, людям доводиться у своїй колекції мати не одну пару дорогих аксесуарів для захисту від сонця. А адже мода може змінитися вже в наступному сезоні, і колекцію заново збирати доведеться. А це задоволення не з дешевих.

Так як же бути тому, хто прагне бути в тренді останніх тенденцій моди, але не готовий при цьому витрачати щорічно відносно великі гроші на купівлю очок? На перший погляд, існує дуже мало варіантів. Але для вас, як для початківців бізнесменів адже в цьому і є принадність подібній ситуації. Цим «ребусу» потрібно просто знайти правильне рішення і за свою ідею отримати нагороду.

Відмінним варіантом є відкриття пункту прокату сонцезахисних окулярів. У нашій країні, наскільки нам відомо, сьогодні, подібну послугу ніхто не пропонує. Отже, на цьому вельми перспективному ринку у вас є всі шанси стати єдиним і, можливо, першим гравцем.

Подібна ідея не є новою. Французька фірма La Fabrique de Lunettes її вже встигла реалізувати і з успіхом використовує. На сьогоднішній день ця компанія, крім продажу, пропонує своїм клієнтам послугу прокату сонцезахисних окулярів. У тимчасове користування можна в їхніх салонах брати моделі від Chloe, Marc Jacobs, Prada і інших брендів відомих у всьому світі.

Сонцезахисні окуляри можна взяти напрокат строком на 12, 6, 3, або навіть 1 місяць. Оренда на місяць буде коштувати менше однієї тисячі гривень, а якщо брати на ціле літо (тобто на три місяці) віддати потрібно всього шістдесят євро.

За рахунок подібних послуг, тисяч модниць і модників можуть обзавестися стильним аксесуаром за прийнятні гроші. Разом з цим, можна щорічно змінювати сонцезахисні окуляри, не відчуваючи тиск на власний бюджет.

З точки зору відкриття власного пункту прокату сонцезахисний очок, вам необхідно подбати про кількох моментах.

В першу чергу, необхідно знайти надійного постачальника якісної продукції. У нашій країні хороші сонцезахисні окуляри є особливо дорогим аксесуаром. Тому, найкраще рішення це шукати постачальників за кордоном. Ціни на одні й ті ж моделі у них і у нас можуть в рази відрізнятися.

По-друге, подбайте про асортименті. Ймовірно, упор варто робити на моделі дорожче, які далеко не всі собі можуть дозволити. Наприклад, сонцезахисні окуляри в межах семи тисяч гривень купити багато можуть. Але моделі дорожче десяти тисяч гривень (говоримо про ціни в місцевих магазинах) – цей продукт вже далеко не масовий. Навіть ті деякі, які можуть собі їх купити, сто разів подумають, перед тим як віддати таку суму.

По-третє, ви можете і продавати сонцезахисні окуляри. Часто буває, що людина, яка кілька днів паплюжить окуляри, побажає придбати їх. Таку можливість потрібно людям дати. Так як це може стати гарним джерелом додаткового прибутку.

Останнім (але не за важливістю) моментом є забезпечення збереження товару. Подібного роду аксесуари є дуже крихкими. Тому, завжди є ризик «втрати» частини очок, які були здані в оренду. Щоб уникнути подібного роду ситуацій, заздалегідь необхідно опрацювати систему повернення товару в належному вигляді або систему страхування. Під цим ми маємо на увазі підписаний договір або заставу, який у разі псування товару зобов'язує клієнта повернути повну його ціну.

Якщо у всіх цих моментах ви толково розберетеся, тоді у вас з'явиться чудовий шанс стати єдиним і першим володарем дуже перспективного бізнесу, який побудований на прокаті сонцезахисних окулярів. Успіхів вам!