В Австрії вийшов новий закон, про який варто знати!

В Австрії вийшов новий закон на заборону, в цей раз заборонили використовувати відеореєстратори в автомобілі
Транспортні новини завжди знаходяться в центрі підвищеної уваги. І в цьому, якщо чесно, немає нічого дивного, тому що всі ми в тій чи іншій мірі, або є водіями, наприклад, вольво XC70-link, або збираємося ними стати, ну, або бізнес наш прямо або побічно залежить від залізничних або морських перевезень.

В Австрії вийшов новий закон на заборону, в цей раз заборонили використовувати відеореєстратори в автомобілі. Правда цей закон стосується тільки приватних осіб.

У разі якщо хтось все ж таки зважиться порушити нововведення, йому буде загрожувати штраф в розмірі від 10000 ЄВРО, а це чимала сума. Про це по всій країні сурмить телерадіокомпанія під назвою «ORF». Такий закон був прийнятий після випадку, коли один австрієць зважився зареєструвати офіційно свій відеореєстратор. Він планував так, що в разі, аварії він зможе надати суду докази своєї невинності. Запит був відхилений. З тих пір уряд заборонив знімати на відео не тільки з відеореєстраторів, а й навіть на мобільні телефони. Але не все так погано, австрійським автомобілістам дали дозвіл на коротку зйомку наслідків ДТП.
В нас теж була така заборона в кінці минулого року, але сума за порушення була дуже велика. Порушників очікував штраф розмірів в 250 гривень і конфіскація відеореєстратора. Ініціатори цього проекту говорили, що ніби ця конструкція заважає і відволікає водія від дороги, зменшуючи йому видимість дороги. Але в нас цей запит відхилили, і через деякий час внесли закон, в якому дозволяється використовувати відеореєстратори в суді в якості доказу.