Як заощадити свої кошти при купівлі залізничних квитків

Є багато можливостей істотно знизити вартість подорожі залізницею. У цій статті зібрані найбільш ефективні поради для економних туристів.

Знайте: придбати залізничні квитки онлайн можна на сайті Proizd.ua

Плануйте подорож заздалегідь

Для тих, хто оформляє квиток за 60-90 діб до дати поїздки, як правило, діють максимальні знижки. Пам'ятайте про сезонні коефіцієнти (навесні і восени проїзд дешевший, ніж влітку). Перед покупкою квитка подивіться, який саме коефіцієнт діє в даті запланованої поїздки. Може бути, вигідніше «посунути» дату. Можна заощадити, купивши, наприклад, квиток на четвер, а не на п'ятницю. Якщо бачите, що вільних місць у вагоні залишилося зовсім мало, то сміливо купуйте квиток — дешевше навряд чи буде.

Купляйте білети за допомогою онлайн сервісу Proizd.ua

Широко відомий онлайн сервіс для продажу квитків Proizd.ua завжди пропонує найдешевші ціни. Ви можете спробувати придбати залізничні квитки онлайн перейшовши за вищенаведеним посиланням. Процес придбання дуже простий. Я впевнена що ніяких проблем у вас не виникне!

Порівнюйте ціни

Якщо ви збираєтеся купити квиток заздалегідь, то має сенс подивитися вартість квитка на ваш потяг за кілька днів до відкриття продажу, у момент відкриття продажів і через добу-дві. У день старту продажів купувати квитки ризиковано для гаманця, особливо, на популярні напрямки: ціна в цьому випадку може виявитися вище тієї, яку встановлять на другий чи третій день. Але краще не затягувати з покупкою. Купуйте квиток не менш, ніж за місяць до відправлення — в цьому випадку можна розраховувати на додаткові знижки на верхні полиці у купейних вагонах.

Купуйте з кэшбэком

Сьогодні додатковою можливістю для економії є купівля всіх видів квитків, в тому числі і залізничних, з кешбек. Тобто, в цьому випадку, ви не тільки отримаєте знижку після покупки, але до вас повернеться деяка частина вартості квитків назад у вигляді кешбека. Для цього потрібно завести аккаунт в кешбек-сервісі, встановити розширення або додаток, і після цього здійснювати всі покупки, попередньо активувавши кешбек. Конкретний рівень % ставки кешбеку залежить вже від продавця. Сьогодні досить багато порталів представляє такі послуги.

Купуйте відразу зворотний квиток

Додаткову знижку можна отримати при покупці квитка в обидві сторони. Це дуже простий спосіб знижує вартість поїздки в напрямку «назад» деколи аж на 20%.

Купуйте квиток до кінцевої станції, навіть якщо виходите раніше

Якщо ви трохи не доїжджаєте до кінцевої станції, то дізнайтеся вартість квитків до кінцевої. Бувають ситуації, що при купівлі квитків на весь маршрут діють знижки, які не діють на частину шляху, а квиток на повний маршрут коштує дешевше. Дійте за таким же принципом і у зворотному напрямку.