БК Parimatch – найкраще місце для ставок на спорт!

Букмекерська контора Parimatch далеко не новачок на ринку спортивних ставок. БК розпочала свою роботу ще в 1996 році, коли про беттінг в інтернеті ще навіть не говорили. Ставки на спорт приймалися в мережі наземних пунктів Parimatch, кількість яких за роки роботи контори зросла в рази. Знайти подібні пункти можна чи не в кожній пострадянській країні.

БК Parimatch

Робити ставки на спорт вдома зручніше!

З розвитком технологій і поширенням інтернету стало очевидно, що прогнозувати результати спортивних подій вдома значно зручніше. Про сайт БК Parimatch Україна дізналася вже досить давно, і з того часу зареєстрованих користувачів стає все більше. Букмекерська контора радує вітальними бонусами, програмою лояльності й регулярними акціями.

Які переваги надає сайт

Офіційний сайт БК Parimatch оформила в традиційних кольорах. Зверху в меню розміщується інформація про акції та посилання на мобільну версію БК. Тут знайдуться відповіді на багато питань, пов'язаних з беттінгом, роботою сайту, реєстрацією, виведенням коштів і принципами роботи «Парі-Матч». За додатковою інформацією в будь-який час дня і ночі можна звертатися в техпідтримку — фахівці готові вирішити всі виникаючі проблеми! Також букмекерська контора Parimatch на офіційному сайті розміщує свіжі новини та статистику в різних видах спорту. Ці розділи варто переглядати перед остаточним вибором ставки.

Основні переваги тоталізатора Паріматч:

  • Масштабна лінія ставок з докладним розписом по більшості подій.
  • Вигідні коефіцієнти.
  • Live ставки (можливість зробити ставку на спорт в інтернеті, по ходу події), прийняття ставок на кіберспорт і віртуальний спорт.
  • Мобільний додаток, адаптований для Андроїд і iOS.
  • Додаткові азартні розваги.
  • ТВ трансляції спортивних подій, доступні при наявності коштів на рахунку.
  • Зручний інтерфейс з простою і доступною навігацією.

Слідкуйте за подіями з планшета або телефону

Сайт PariMatch прекрасно працює на планшетах і мобільних телефонах, особливо якщо використовувати мобільну версію. Вона оптимізована для невеликих екранів і не «поїдає» мобільний інтернет мегабайтами. Щоб робити ставки на спорт в зручному для себе режимі, БК пропонує завантажити додатки для iPhone або Android. Завантажити програму для можна з AppStore.

Parimatch

Тут роблять ставки практично на всі види спорту!

У букмекерській конторі PariMatch дуже велика лінія пропозицій — на сайті для ставок доступні більше двох десятків видів спорту. Але найбільш масштабно представлений футбол, і «Парі-Матч» в Україні популярний завдяки широкому і варіативному розпису на матчі Прем'єр-Ліги та Кубка. У них можна знайти близько двохсот ринків, серед яких фори, тотали й результати, а також подвійні ставки, результативність таймів, варіанти «тайм/матч» і багато іншого. Втім, це далеко не межа — у розписі на топові поєдинки англійської Прем'єр-Ліги або німецької Бундесліги є понад півтисячі ринків. В цілому, лінія досить глибока — представлені не тільки перші або другі ліги, але і регіональні.