Види і переваги металоконструкцій

Види і переваги металоконструкцій    На даний момент металоконструкції застосовуються в різних галузях промисловості і господарства.

Металоконструкції мають свої переваги: зводити цілі, будь-якого роду будівлі в максимально швидкий час - пройде пару днів і вже будівля готова. Також металоконструкції мають малу вагу, і мають хорошу надійність при будівництві. При будівництві будь-яких будівель ви значно економите свої кошти. Для того щоб скористатися послугами споруди будівель з металоконструкцій, потрібно звернутися в спеціальну компанію, яка здійснює виробництво металоконструкцій. Таких компаній досить і кожні виконують своє завдання за певну ціну.

Після проектування, компанія розраховує габарити майбутньої споруди, а також вираховує у скільки дана конструкція обійдеться. Також при виготовленні конструкції проводиться додаткова обробка поверхні: шліфування, нанесення лакофарбового покриття.

Компанія «Промік» надає можливість виготовлення таких конструкцій зі сталі різних марок. Також можливе проектування металоконструкцій, яке займе менше витрат матеріалу, тобто запропонує економний варіант.

Переваги металоконструкцій:

  • хороші теплоізоляційні властивості;
  • надійність і міцність;
  • вогнестійкість;
  • простота монтажу;
  • тривалість експлуатації;
  • стійкість до механічних пошкоджень.

Крім великих, габаритних металоконструкцій сюди входять: сходи, площадки та опорні металоконструкції, колони, ферми, балки, ригеля, а також металоконструкції трибун спортивних споруд, автосалонів і сервісних центрів.

Компанія «Промік» гарантує кращу якість наданої продукції, виконання своїх обіцянок, які були вказані в договорі, а також фахівці компанії виявляють уважне ставлення до замовників.