Чоловічі шкарпетки з екстрактом кави

У нашому світі кожен підтримує таке питання, як особиста гігієна. Тому ми приймаємо по кілька разів в день водні процедури, завжди носимо чиста білизна. І навіть створили для особистого комфорту диво-винахід під назвою дезодорант. Але на цьому питання про гігієну не закінчується. Адже проблема людства полягає і потовиділення іншими частинами тіла, наприклад, ноги.

У нас стало, прийнято, що після кожної пішої прогулянки або заняття спортом, ми змінюємо шкарпетки. І це правильно. Адже з навантаженнями наш організм виробляє тепло, що тягне за собою рясне виділення поту. Це з одного боку добре: виходять зайві солі, виводиться зайва вода і багато інших речовин. Але, на жаль, з'являється запах.

Вченими було доведено, що піт здорової людини абсолютно не має неприємного запаху. Вони навіть можуть взагалі не мати запаху. Через деякий час, із-за бактерій, які успішно розмножуються у волозі, з'являється запах.

Через це наша одяг у спекотний день до кінця дня починає неприємно пахнути, як для оточуючих, так і для самого себе. Але проблема з одягом була вирішена, завдяки дезодорантів. А що ж робити з шкарпетками? До недавнього часу ця проблема була актуальною.

Це питання дуже хвилює особливо представників чоловічої статі. Так вже склалося, що саме вони найбільше піддаються процесу потовиділення. Коли на протязі усього дня вони бігають по своїх справах і займаються спортом, це ще півбіди, але коли приходять додому або ще гірше в гості, бактерії дають про себе знати. До цього часу з цією проблемою можна було вирішити шляхом частої зміни шкарпеток і водних процедур, а також доглядом за внутрішньою частиною взуття. І все одно, весь цей процес не завжди гарантував хороший результат.Але на сьогоднішній день у представників сильної статі з'явився ще одне рішення боротьби з потом.

Вчені винайшли шкарпетки проти запаху поту з екстрактом кавових зерен. Чому саме кава? Все дуже просто. Кава – це універсальний продукт. Його сильний і насичений запах може не тільки розбудити організм людини вранці, але і нейтралізувати будь-які запахи. Тому були створені шкарпетки з секретним кавовим інгредієнтом. Вони не тільки чудово виглядають на нозі, але і виконують роль дезодоранту. Вони вбирають піт і нейтралізують неприємний запах.

В цих шкарпетках і в правду міститься даний кави, але тільки не цілі зерна, звичайно. Все пояснюється спеціальною технологією виробництва. Фахівці дізналися, що на людської ступні є кілька зон, які по-різному реагують на зміну температури тіла. Так чи інакше, було розроблено ідеальний ароматизований носок, який відповідав за ту чи іншу зону. Тому при мінімальних витратах вийшло досягти максимального ефекту.

Технологія виробництва виглядає так: спочатку кавові зерна обсмажують, подрібнюють, після чого з них варять суміш. Нею просочують тканину, і тільки після цього виготовляють шкарпетки. Приблизно на одну пару йде близько 8-10 зерен кави. За допомогою такої економної технології, собівартість шкарпеток дорівнює 28 доларів за 2 пари.

І найголовніше, в процесі обжарювання і подрібнення зерен, запах зовсім зникає, але це зовсім не перешкода для гарного вбирання запаху поту. Завдяки цим диво-шкарпеткам наші чоловіки ніколи не будуть відчувати себе ніяково, з приводу запаху вихідних від ніг.