Дизайн квартири в ретро-стилі

Кажуть, що ретро-стиль знову повернувся в моду, але навряд чи правдиво стверджувати, що він взагалі коли-небудь звідти виходив.

Дизайн квартири в ретро-стилі

Адже ретро - майже те ж саме, що і класика. Цей стиль стриманий і аристократичний, канонічний і, в той же час, зовсім не нудний.

Ретро дизайн однокімнатної квартири - вибір зрілої в душі людини, незалежно від того, який рік народження в її паспорті. Від вінтажа ретро відрізняється тим, що в останньому не так багато гламуру і, якщо так можна висловитися, помпезності.

Зазвичай в ретро-інтер'єрі втілюються художні тенденції 50-80 рр. ХХ ст., А це ціла палітра стилів: і класика, і авангардизм, і кубізм, і футуризм, і навіть трохи імпресіонізму ... Основне - це стилізовані меблі, в якій немов відбилися фантастичні панорами кінофільмів минулого століття. З іншого боку, може бути і класичні меблі, але з цікавими покривалами, що зраджують навіть самому звичайному гарнітуру стильний ретро-вид. Або «потертістю», ніби ще зі старих добрих часів. Вкрай бажані сервант, високий торшер, тумби і секретер, що доповнюють загальний колорит кімнати.

Кухня в ретро-стилі - це комфортна зона відпочинку і одночасно деякі деталі старовинного громадського харчування, що нагадують про робочі їдальні і перші «Макдональдс», відкритих в США.

 

Вражаючою може бути і ванна кімната в ретро-стилі, особливо з дзеркалом у важкій бронзовій рамі, ванною на чавунних ніжках і унітазом з бачком. Колористика тут більш стримана в основному це чорний, білий, коричневий кольори, і трохи червоного.