Огляд БК Parimatch

Огляд букмекерської контори Parimatch краще почати з її історії. Компанія була зареєстрована в 94 році 20 століття, спочатку орієнтувалася на азартних гравців і геймерів, що приходили в офіси, але вже на початку двохтисячних увірвалася в мережу Інтернет. Зараз можна зробити ставки на різні спортивні дисципліни відвідавши сайт: infoparimatch.net/. Цільова аудиторія — це жителі країн СНД, в основному — Росія, Україна, Білорусь. Головна версія інтернет-сторінки — російськомовна, служба підтримки відповідає будь-якою мовою, але частіше за все листування проводиться російською. Доступний депозит в рублях.

огляд букмекерської контори Parimatch

Особистий кабінет

Виконавши вхід на портал, клієнт завжди може переглянути історію транзакцій, перевірити стан рахунку або бонусів. Вся інформація зберігається в особистому кабінеті користувача. Тут же можна зробити шаблони найбільш популярних ставок. Персональна інформація акаунта не змінюється в залежності від варіантів входу на портал. Клієнт бачить свої дані як при запуску мобільної версії, так і скориставшись альтернативним доменом, в разі, коли немає доступу до основного ресурсу.

Переваги сервісу Parimatch

На поточний момент Parimatch відноситься до категорії азартних організацій, що володіють досить великим капіталом. Це дає можливість для клієнтів букмекерської контори Parimatch робити по-справжньому великі ставки. Багато хто робить тут ставки на спорт не просто так, а заради формування свого заробітку.

Платіжні системи та валютні рахунки

Щоб зробити ставки на спорт клієнту потрібно відкрити депозитний рахунок, який поповнюється реальними грошима. Для цього допускається використання карти Віза і Мастеркард. Депозит поповнюється через термінали для поповнення мобільного рахунку і спеціальні бокси. Якщо депозит відкритий в гривнях, внести гроші можна через додаток Приват24. У Грузії депозитний рахунок поповнюється в будь-якому відділенні Liberty Банк, валюта — ларі. Parimatch допускає поповнення депозиту в іншій, менш популярній валюті.

Всі кошти зараховуються через кілька хвилин після внесення грошей. БК Parimatch не бере комісійні за депозит.

Виведення зароблених коштів

З віртуального гаманця кожен гравець може переказувати кошти на свою картку. Для цього вводиться номер карти Віза / Мастеркард. Виведення коштів можливе через платіжні системи: Ківі, Яндекс гроші, Вебмані. Виграні кошти допускається переводити на мобільний телефон. Мінімальна сума для виведення для карти Віза і Мастеркард дорівнює тридцяти доларам. Ківі гаманець і Яндекс гроші - триста рублів. Переказ коштів на картку займає від півдоби до 72 годин.

Стратегія в БК Parimatch

Стратегія

Розробіть для тоталізатора свою стратегію та упровадьте її в практику. Однак завжди її уважно тестуйте, адже тільки так ви будете впевнені в тому, що вона стовідсотково принесе свої плоди при грі онлайн. Популярні ставки на спорт і дисципліни розташовані у верхній частині бічного лівого меню. Чим вище зазначена дисципліна, тим більше інтересу вона викликає у членів клубу. Логічно припустити, що букмекерська контора Parimatch пропонує наступні види змагань як найпопулярніші:

  • Футбол.
  • Теніс.
  • Баскетбол.
  • Хокей.
  • Волейбол.

Менш поширені спортивні дисципліни

Тут пропонується зробити ставки на менш поширені спортивні дисципліни, як то шахи, водне поло і багато іншого, так і взагалі екзотичні змагання. Їх можна зробити на сайті infoparimatch.net навіть за допомогою смартфона. Тепер вам не треба бути прив'язаним до комп'ютера, адже беттінг став доступний в будь-якій точці, де є в наявності Інтернет!