Як оформити весілля восени?

Як оформити весілля восени?

Осінь радує нас яскравими фарбами – жовтий, оранжевий, насичений зелений, фіолетовий. Вибираючи колірну гаму для виноградного весілля, рекомендуємо Вам, зупинитися на фіолетовому, зеленому, винному кольорі.

Виноградне весілля

Виноградне весілля – це, перш за все, виноград, і все, що пов’язано з виноградом. Головною прикрасою весілля стане виноград, не тільки в якості частування, а й прикраси залу . Штучною виноградною лозою, листям і виноградом прикрашають колони, стіни банкетного залу. Дизайнер може використовувати не виноградну лозу, а стрічки, на яких буде прикріплений виноград з листям. А вже весільна арка своїми руками – це те , що додасть незвичайності і оригінальності весільному торжеству. У композиціях на столах використовуються живі квіти з додаванням в них винограду. Фотографіі при такому оформленні будуть яскравими та насиченими.

Якщо Ви не хочете використовувати квіти , то красиві , невеликі кошики , наповнені виноградом прикрасять стіл для гостей . Одним з варіантів прикраси столу стануть пляшки з алкоголем прикрашені маленькими кучерявими гілочками винограду. Весільні запрошення , гостьова книга , банкетні картки виготовляються в одному стилі. На запрошеннях дуже красиво буде виглядати альтанка , на якій висить дозрілий виноград. Починаючи з самого маленького – весільних запрошень , Ви створите романтичну атмосферу всього весілля .

Весільна арка

Весільна арка для реєстрації шлюбу виготовляється з осінніх квітів , з додаванням виноградного листя , і самого винограду. Шедевром весілля може стати весільний торт , прикрашений справжнім виноградом. Як десерт , офіціанти подадуть шпажки , на яких по черзі будуть нанизані білий , фіолетовий виноград. Виноградом можна прикрасити все , межі фантазії немає. Головне знайти професійного дизайнера – флориста , який зможе здійснити все в житті.