Що потрібно знати про художній паркет

що потрібно знати про художній паркет

Художній паркет - це паркет, головною особливістю якого є креативна спрямованість свого зображення. Тільки до паркету, в якому кілька порід деревини представляють одну цільну художню композицію, що утворить неповторний малюнок, можна застосувати термін «художній паркет».

Думаю, можна було вже здогадатися, що основними властивостями худ. паркету є - унікальність, модульність, різноманітність кольорів та сортів худ.деревини.

 

На сьогоднішній день люди створили досить багато прекрасних паркетних картин. Одними з яскравих і кращих зразків худ. паркету вважаються паркетні підлоги державного музею в Києві.

Можна заявити, що мистецтво, виражене в паркеті, творилися роками. Деякі зразки XVIII століття зроблені більше ніж з десяти порід дерева. Цікаво, що назва типу паркету, який існує практично у всіх садибах графа Шереметьєва, носить ім'я «Шереметьєвський зірка», його можна зустріти у використанні і по сей день.

На сьогоднішній день хороший і якісний худ. паркет виробляють за допомогою новітніх технологій, що дозволяє зберегти фахівцям дуже багато часу, який раніше йшов якраз на виробництво даного паркету. Але, незважаючи на це, укладання художнього паркету залишається дуже важким і піддається вивченню одиницям майстрів.