Мистецтво квілінгу

За допомогою Інтернету в наш час ми кожен день дізнаємося про нові ремесла. Давайте розглянемо одну дуже гарну техніку рукоділля — квілінг.

Це дуже старовинне заняття, їм коли-то займалися дворянки і черниці в європейських країнах. Цю техніку використовували ще і на Сході, там і до сьогоднішніх днів залишилася своя специфічна техніка. До того ж, це дуже гарне заняття, з допомогою якого можна створювати красиві речі. Якщо вас зацікавило це майстерність, то зможете з легкістю освоїти основні прийоми. До речі, це відмінна ідея створити свій бізнес, який не зажадає від вас величезних вкладень. Якщо ж ви працюєте іншою технікою, то цей вид рукоділля буде подвійно корисним, так як стане відмінним доповненням.

Квілінг — це виробництво об'ємних або плоских картин, композицій, предметів з спіральних довгих паперових смужок. За допомогою спіралей роблять візерунки, то вживаються для прикраси шкатулок, картин, подарункових упаковок, листівок, альбомів, рамок для фотографій, і т. д. Одним словом, всюди можна застосувати цю техніку, головне гарненько пофантазуйте.

Для того, щоб почати роботу над створенням шедеврів мистецтва квілінгу, потрібно запастися матеріалами. Для паперової філіграні не потрібно дорогих пристосувань і матеріалів. Подбайте про вузьких смужках паперу, їх можна або самостійно нарізати, або ж купити в специализирующем магазині. Там же купують і все інше. Щоб зрозуміти і освоїти це мистецтво вам будуть потрібні:

·  Нарізаний папір. Її можна купити різних кольорів. Вона існує різних фактур: з перетіканням відтінків, однотонна, кольоровими гранями, ажурними або хвилястими краями, і т. д.

·  Фігурні і звичайні ножиці.

·  Клей.

·  Гофрировочна машинка.

·  Машинка, яка робить бахрому.

·  Машинка робить рівні смужки паперу.

·  Лінійки різних розмірів і пінцет.

·  Щось кругле для намотування спіралей. Можете зробити спеціальне пристосування «вилочку», де можна буде фіксувати кінчик.

·  Також знадобляться схеми, ви їх можете знайти в Інтернеті або самостійно створити.

Освоїти всю техніку можна по урокам і відео або самостійно. Але краще зверніться до справжнього майстра, щоб він вам вже безпосередньо показав все. Але можете також спробувати що-небудь і своє зробити. Для того, щоб бізнес став приносити прибуток достатньо вміти акуратно працювати, щоб композиції виглядали дуже красиво і якісно, як магазинні.

Такі вироби можна створювати на продаж та на замовлення. При чому багато жінок починали саме з того, що робили подарунків для своїх знайомих і друзів. В кінцевому результаті, через них і шукали нових замовників. І вже потім, набравшись більше досвіду, домовлялися з власниками магазинів і торгових точок по реалізації продукції. Можна також зайнятися майстер-класами. Їх можна вести як в Інтернеті, так і бажаючих. А так як ви витратили дуже багато на досягнення потрібного досвіду, то зробіть курси платними.Відкрийте дитячий гурток, це дуже зацікавить директорів шкіл, може вони навіть нададуть вам і своє приміщення. Найкращою рекламою буде створення власного сайту по рукоділлю.

Квіллінг — це така робота, що завжди буде знаходити своє застосування серед покупців. Так як. Саме тут можна втілити будь-які фантазії. Але тільки для того, щоб робота приносила вам і дохід, і духовне задоволення постійно шукайте нові технології і рішення. Наприклад, цю техніку можна комбінувати з різними видами рукоділля, що зробить їх більш цікавими.