Нова технологія в оформленні інтер’єру — фітостіни

Фитостена або вертикальний сад нова продукція на ринку в нашій країні. Як і багато інших, цей винахід прийшло до нас із західних країн і вже встигло отримати масу позитивних відгуків клієнтів. А ті компанії, які займаються оздоблювальними роботами, вже встигли придбати свої перші мільйони. Популярність цього продукту пояснюється багатьма факторами. Першою причиною цього успіху є те, що це дійсно дуже красиво. Ніякий інший елемент

інтер'єру не зможе змагатися з живими рослинами у великій кількості. По-друге, як нам вже відомо, рослини нейтралізують вуглекислий газ. Тому в такому приміщенні буде завжди добре і вільно дихати. І останнє, стінка облаштована так, що не вимагає особливої уваги і догляду. З ним впорається навіть дитина.

Як же виглядають фітостіни? Це звичайні стінки з рослин. Конструкція не відрізняється складністю в основі, якої лежить металевий каркас. Його можна зробити не тільки прямокутником, а за бажанням замовника зробити будь-яку геометричну форму. Це і стане особливістю будь-якого інтер'єру.

На сам каркас встановлюються ящики з ґрунтом. Саме в них будуть рости рослини. Кількість коробок може бути будь-яким, але краще розмістити максимально, щоб створити справжній зелений килим.

Але найголовніше, що робить цю установку дуже простий у догляді, то це повністю автоматична система поливу. Власнику цього чудесного килима лише потрібно раз в кілька днів доливати воду в резервуар.

Такого роду стіни встановлюються від простої стіни на відстані 5 — 7 сантиметрів, щоб уникнути підвищеної вологості і утворення цвілі. До того ж їх можна просто використовувати як перегородку в кімнатах.

Ціна залежить від остаточного розміру і форми. До того ж у вартість може входити ще й додаткова графа за обслуговування. Подібну послугу надають контори, які займаються продажем і установкою фітостен.

Вартість замовлення стіни не перевищує 150 тисяч рублів. Якщо замовити ще річний абонемент на обслуговування, то це ще близько 20 тисяч.

Існує декілька варіантів цього бізнесу. По-перше, ви можете зайнятися обслуговуванням вже готових зелених стінок. Вашим завданням буде час від часу відвідувати клієнтів і перевіряти працездатність стіни, а саме спостерігати за грунтом, станом рослин. Наприклад, постійно перевіряйте якість грунту, якщо воно вже погане, то потрібно негайно замінити. В такому випадку якщо ви отримаєте декілька клієнтів, а саме стабільний заробіток забезпечений.

Другий варіант буде трохи складніше – продавати та займатися монтажем стінок. Для початку вам потрібно знайти приміщення і навчити персонал. Потім скласти договору між виробниками та між вами, щоб завжди отримувати матеріал вчасно.

І останній варіант, самий чудовий, хоча вимагає особливої уваги і зусиль – відкрити власне виробництво фітостен. Але запам'ятайте, перед тим, як запустити свій бізнес у справу, вам необхідно ретельно вивчити ринок конкурентів. Особливо стінки. Відмінно буде, якщо замовите декілька зразків продукції, для розуміння, вивчення роботи.

Звичайно, для реалізації такої справи знадобиться ціла бригада професіоналів, щоб один працівник займався лише своїм завданням.

Відмінно буде, якщо вдасться змонтувати зелену галявину в приміщеннях громадської діяльності, торгових центрах.

Є ще один момент. Квіти не довговічні, тому буває, настає такий період, коли їх краще пересадити.

І ще не обійтися у цій справі без навичок спілкування з різними людьми. Ви повинні не тільки йому піднести цю інформацію, але й зробити так, що клієнт хотів як можна швидше встановити її у себе вдома.