Організуємо агротуризм

Заняття туризмом у всі часи був золотою ниткою для підприємців. Але зробити що-небудь запропонувати на ринку туризму, заслужити схвальні відгуки, зачепити споживачів, запропонувати їм зовсім нове часто дуже складно. Це для всіх буде завданням, хто хоче вкласти свої гроші в туризм.

Маючи свою ферму, неважливо буде це виноградник, або плодово-ягідний ділянку, або навіть кінна ферма, це засіб одержання стабільного грошового капіталу. Так якщо у нас є такі ділянки на свіжому повітрі, чому б нам їх не поєднати з туризмом? Адже це вигідно з будь-якої сторони: ви продовжуєте стабільно отримувати прибуток від роботи ферми, і паралельно до цього вам будуть платити грошові внески туристи за поселення на фермі, до того ж вони будуть допомагати з роботою. Туристів завжди приваблювало російське село, адже це березові гаї, величезні поля, чисті річки.У нинішньому часі саме це приваблює жителів мегаполісів. Тому ця ідея агротуризму виступає, як засіб реалізувати свої грошові вклади.

Дійсно, хто б відмовився від отриманої можливості провести незабутній тиждень на свіжому повітрі, прогулюючись босий, та спробувати самому видоїти корову, спробувати ободом стягнути бочку, або просто нарубати дрова для розпалювання лазню, і просто робити все для свого заспокоєння. Це все буде набагато краще будь-яких тренінгів та сеансів, всі отримають від навколишньої природи невичерпний запас енергії і позитиву на весь рік. Власнику ферми принесе це не тільки хороший дохід, але і багато користі.

Якщо дана ідея заінтригувала вас і думаєте, що впораєтеся, то в першу чергу потрібно придбати земельну ділянку, в нашому випадку з кількома будиночками. У тому випадку, якщо на початковому етапі у вас не достатньо грошових коштів, ми пропонуємо просто взяти в оренду таку площу, але з домовленістю на дозвіл забудови або ж взяти вже готову ферму, щоб переконається в рентабельності цього бізнесу.

На наступному етапі вам потрібно вирішити, якого роду агротуризм саме у Вас буде. Цей вибір залежить від багатьох факторів, таких як, ваші можливості і клімат. Приміром, виноградник не варто садити на півночі країни. Але потрібно зробити моніторинг на модні переваги міських жителів, можливо для їх буде актуальною кінна ферма, де буде відбуватися навчання організовуватися кінні прогулянки.

Також не потрібно забувати про віталень будиночках, де туристи зможуть не просто проводити ночі, але і відчувати себе як на курорті. Потрібно ретельно продумати інтер'єр будиночків, адже вони повинні бути в стилі російського села, вони можуть бути різними, як «мазанками», так і зрубами. Теж дуже важливе не забувати про дрібниці, так як наявність глечиків на паркані, фрагменти сходів, млини роблять більш мальовничій місцевості. Окремо попрацюйте з інтер'єром номерів. Не варто використовувати для оформлення сучасний дизайн і мінімалізм.Що стосується техніки в номері, то вона повинна бути сучасною, але розташована так, щоб виникало відчуття, що перебуваєте в російському селі, в селі у дідуся.

Добре було б розробити культурну програму для відвідувачів. Різні пам'ятники культури та інші пам'ятки селища, стануть вам у нагоді. Також прийдуть до вас на допомогу чудові пейзажі, зробіть, наприклад, туди екскурсії. Якщо ви добре орієнтуєтеся в лісі і знаєте всі види грибом, маєте неподалік маленьке озерце, то організуйте для своїх гостей риболовлю, збирання грибів.

Хорошою рекламою буде повідомлення в ЗМІ, запросіть знайомих зі своїми друзями та рідними. Подбайте про те, щоб оголошення про вашій фермі несло в собі тільки позитивну інформацію, тим самим залучаючи нових клієнтів до себе.