Реагенти для очищення питної та стічної води. Де купити?

Як відомо, вода є джерелом всього живого на Землі. Без неї неможливо було б зародження живих організмів та подальше їх існування. Але останнім часом вода все частіше стає джерелом різних захворювань. Це відбувається тому, що вода сьогодні не така чиста, як раніше, і її не можна вживати в їжу без попереднього очищення та підготовки. В даний час дуже дієвим методом водоочищення вважається хімічний метод, в якому застосовуються реагенти для очищення води. Завдання, що виконуються реагентами, дуже великі — це очищення стоків й зневоднення мулу, видалення з води солей важких металів й солей жорсткості та багато іншого.

Реагенти для очищення питної та стічної води. Де купити?

Де придбати реагенти для очищення води?

Найкращий варіант для замовлення якісних реагентів для очищення води на території України, це звернутися напряму до їх виробника, а саме у Пологівський Хімічний Завод «Коагулянт». Офіційний сайт: https://coagulant.com.ua/. Слід зазначити, що вся продукція цього заводу за допомогою якої здійснюється водопідготовка та водоочищення, дуже добре зарекомендували себе в роботі. Всі реагенти можна використовувати для якісного очищення питної води, що підтверджується відповідними сертифікатами. Реагенти для очищення води застосовуються в таких процесах, як коагуляція і флокуляція.

Функції хімічних реагентів

Можна виділити три основні функції, які реалізуються за допомогою хімічних реагентів:

  • Профілактична (запобігання виходу з ладу систем очищення).
  • Технологічна (безпосередня участь в отриманні води необхідної якості).
  • Регенеруюча (відновлення працездатності та продуктивності систем очищення).

Хімічні способи очищення стічних вод

Примітно, що хімічні способи очищення стічних вод за допомогою реагентів застосовуються не тільки при водопідготовці. Дуже широко реагенти використовуються в харчовій, косметичній, шкіряній та хімічній промисловості. На підприємствах комунального господарства вони застосовуються для якісної водоочистки та водопідготовки.