Рецепти і страви на замовлення

Для всієї любителів гастрономії з'явився новий онлайн – магазин, який доставляє інгредієнти для домашньої кухні прямо вам додому. «Радість приготування» — це кулінарний сервіс, який нещодавно відкрився в Москві, розрахований на тих, хто любить творити на кухні. І таких бажаючих у Москві багато . Тільки у багатьох немає сил часу на пошук нових рецептів і тим більше , на добір продуктів для них — а таких «незнайок» в Москві ще більше.Засновниця сервісу Ірина Назарова розповіла, що послугами «Радості приготування» почали користуватися в основному компанії, які влаштовують різні вечірки, молоді пари і чоловіки, готують вечерю своїм коханим.

Ірина поділилася, що ідея «Радості приготування» виникла у нього після того, як її сестра розповіла, що в супермаркетах Таїланду продаються готові набори продуктів для плову — вже нарізаного м'яса і овочів. Сама Ірина в той час працювала фінансовим працівником, а приготування їжі вважала просто хобі, яким можна побалувати своїх близьких і просто приємно провести час. Але сама думка про пошук і закупівлі потрібних інгредієнтів завжди вводила в ступор.Поміркувавши над тим, що в цій ситуації вона може бути не самотня, Ірина ризикнула і звільнилася з роботи для того, щоб організувати свої власний бізнес.

На заснованому нею сайті пропонуються цікаві страви, обрані самою господинею. Вона також відкрита до нових пропозицій, якщо воно смачне і незвичайне, з інгредієнтами не з сусідньої крамниці за рогом, але такі, які можливо знайти в Москві.

Що зручно подвійно, всі набори продаються по порціях. Тобто не потрібно трудитися і рахувати кількість порцій. Разом з продуктами додається рецепт. Поки доставка працює тільки в Москві, але скоро таку послугу зможуть дозволити собі і жителі Підмосков'я. Доставлятися будуть тільки свіжі продукти, які куплені в день замовлення.

Можна припустити, що такий сервіс буде дуже актуальним у свята, коли до стандартних страв і салатів хочеться додати щось незвичайне. Для клієнтів, які зробили замовлення більше, ніж на чотири порції працює вагома знижка.