Розводимо і продаємо метеликів

Основними споживачами подібного роду комах виступають різні івент-агентства. У свою чергу, їх клієнтами є достатньо забезпечені верстви населення в нашій країні. Так як ціна одного такого комахи може перевищувати півтори тисячі рублів. І, звичайно, практично ніхто не буде замовляти тільки одну метелика. Раніше на весіллях випускали голубів, а зараз поступово на їх місце беруть живих тропічних метеликів. Роблять, так би мовити, з них салют.

Для цього метеликів позбавлених бажання (їх для цього трохи охолоджують) літати, потрібно помістити в красиву святкову коробку, прикрашену подарунковими стрічками і папером. Їх кількість буде прямо залежати від можливостей і бажань замовника.

Після цього необхідно закрити коробку і відвезти за вказаною адресою. У необхідний момент всередині підвищують температуру, відкривають коробку, і яскраві різнокольорові метелики з неї починають вилітати красивими потоками. Необхідно зауважити, що це видовище вкрай захоплююче і незвичайне. Можна не сумніватися, під яскравими враженнями залишаться всі – і численні гості, і самі винуватці торжества.

У нашій країні, святкові агентства активно використовують метеликів, особливо у великих містах. Однак, навіть там не так-то й просто знайти таку незвичайну послугу, як «бабочковий салют». З точки зору провінційних міст, так там взагалі відсутній подібний вид «прикрас» урочистих заходів та свят. А це, звичайно ж, для підприємців-початківців відкриває дуже широкі перспективи. Так що, якщо ви готових свою майбутню діяльність пов'язати з розведенням метеликів, тоді вперед! До речі, вирощувати метеликів у вас є можливість прямо у власній квартирі.

Отже, найпростішим способом почати цей бізнес — це де-небудь знайти пару (можна декілька) гусениць пожирніше і, посадити їх у трилітрову банку, принісши їх додому. Після необхідно дочекатися, коли буде пліток кокон і відбудеться перетворення в лялечку. Через деякий час, з лялечки з'явиться метелик. Як бачите, все просто. Єдиним мінусом у цьому підході є те, що отримати ви зможете тільки тутешні різновиди метеликів, які фантастичними кольорами відрізнятися навряд чи будуть. Це означає, що подати їх буде важче.

Тому, для цього бізнесу максимально підходять метелики саме тропічних порід. Вони мають великі розміри і просто чудово виглядають. У найближчому російському лісі знайти їх, звичайно, ви не зможете. Таким чином, тут можна розглядати кілька варіантів. По-перше, можна купити гусеницю у таких підприємців. По-друге, можна самостійно назбирати гусениць в тропіках, заздалегідь туди з'їздивши. По-третє, можна за допомогою мережі інтернет придбати потрібну вам кількість лялечок обраних порід метеликів. Це не складе ніякої праці.Їх вартість може коливатися від п'ятдесяти до трьохсот карбованців за одиницю.

Щоб цих комах успішно вирощувати і потрібно розводити у себе в квартирі створити оптимальні умови. В домашніх умовах метеликів, кокони і гусениць потрібно утримувати в, так званих, инсектариях. Це не важко.

Труднощі виникають на етапі годування. При розведенні тропічних метеликів, їх гусениць також потрібно годувати рослинами з тропіків. Таким чином, вам потрібно необхідні рослини вирощувати в теплиці. Важливо врахувати, що корму потрібно порівняно багато, так як гусениці мають дуже гарний апетит. З точки зору годування метеликів, тут трохи простіше. Годувати їх можна солодкими фруктами цукром і натуральним медом.

У инсектариях обов'язково повинні бути розставлені сухі гілочки невеликих розмірів. Вони знадобляться під час «народження» метеликів, безпосередньо для того, щоб вони могли розправити крила, повиснувши вниз головою. Таким чином, метелики, протягом декількох годин, сушать крила. Вони ніколи не зможуть літати, якщо цього не зроблять. І своїм клієнтам продати таких комах ви навряд чи зможете.

У випадку, якщо вам не вдасться всіх своїх метеликів продати вчасно, засмучуватися не варто. Ви навіть засушені метелики можете продати досить вигідно. Головне їх оформити в дерев'яну, красиву рамку, і особливий об'ємний «подарунок» готовий. Цікаво те, що ціна такої картини з однієї метелика може коштувати до двох тисяч рублів. Таким чином, судячи по тим перспективам, які випливають з вищесказаного, бізнес з розведення та продажу метеликів можна сміливо називати практично безвідходним і вкрай вигідним. Успіхів вам!