Шнурки з підсвічуванням

Щоб підкреслити свою індивідуальність можна пофарбувати волосся або зробити кольорове татуювання на все тіло. Перефарбування волосся справа не складне, а ось нанесення татуажу доставляє деякі проблеми. Але сучасні технології розширили можливості по зміні зовнішності. Вони дозволяють вносити нові риси у свій вигляд, при цьому залишаючись нешкідливими і безпечними для здоров'я.
Китайські інженери в черговий раз порадували світ своєю новою розробкою. Тепер на світ з'явилося дві моделі незвичайного аксесуара – світяться шнурки. Незважаючи на те, що яскравість свічення у них різна, обидві моделі користуються великим попитом. Зайнявшись реалізацією таких незвичайних «прибамбасів» ви зможете забезпечити себе вельми прибутковим бізнесом.
Що це таке?
Світяться шнурки являють собою світлодіод, укладений в м'яку силіконову оболонку, безперешкодно пропускає світло, до якого підключений компактний електронний блок, що управляє трьома режимами світіння шнурків. Живлення від звичайної батарейки, якої вистачає на 70 годин роботи і після розрядки її можна поміняти. Різнокольорові вогні світлодіодів витягнуті протягом 80 см довжини аксесуара.
Коло споживачів
Потрібно пам'ятати, що світиться шнурку протипоказані навантаження, вони недостатньо міцні, щоб їх можна було використовувати для затягування кросівок на нозі для бігу і інших спортивних вправ. Це всього лише модний аксесуар, який підійде для шнурівки нестандартної молодіжної взуття, володарі якої прагнуть виділитися з натовпу.
Величезну радість такі товари принесуть ще одному широкого прошарку населення. Діти будуть у захваті від незвичайних деталей свого взуття, як це буває у випадках зі всілякими «пищалка» і «свистелками». Тільки на відміну від подібних штучок, що світяться шнурки не будуть дратувати оточуючих. Батьки готові дарувати радість своїм дітям, тому збут для вас буде забезпечений.
Окрім взуття, світяться шнурки можуть стати декоративним елементом як браслета або інших аксесуарів. Носіння таких прикрас в темний час доби допоможе вам убезпечити себе на проїжджій частині доріг, дозволяючи водіям здалеку побачити пішохода в темряві.
Як здійснювати реалізацію?
Простіше й очевидніше всього скористатися інтернетом, але в цьому випадку краще мати цілу лінійку товарів, тоді торгівля буде більш активною.
Можна скористатися наявними в мережі аукціонами та дошками оголошень – тоді ви зможете виставляти свій товар без необхідності створювати свій сайт або розширювати асортимент товарів.
Може бути актуальним співпрацю з великими торговельними підприємствами, супермаркетами та спеціалізованими магазинами для альтернативної молоді.
Влітку попит на подібну продукцію буде високий в будь-якому населеному пункті, а якщо з таким товаром відправитися в курортні міста, то продажі світяться шнурків зростуть на кілька порядків.
Реалізація незвичайних шнурків стане досить стабільним бізнесом, оскільки інтерес молоді до речей, які виділяють її з загальної сірості, ніколи не згасне. Адже такі аксесуари цілком демократичні і підійдуть як скейтеру, так і дівчинці, що носить одяг і взуття спортивного стилю.