Створюємо iris folding на дому

У нашому світі дуже цінується все те, що виготовляється руками. Тому варто ознайомитися з ще одним видом рукоділля як айріс-фолдінга.

В нашій країні це ще зовсім не розвинена техніка, але ті, які почали нею займатися прийшли в повний захват. Це об'ємні малюнки, які мають вигляд спіральних картин.

Інформацію дістати дуже складно. Ми знаємо про цю техніку тільки те, що вона з'явилася зовсім недавно в Голландії, її використовували для прикраси різних листівок. Але з часом вона з'явилася і в інших країнах, стала більш різноманітною і складною. Нині ж використовують айріс-фолдінга при виробництві листівок, фотоальбомів, настінних панно, шкатулок, картин, коротше всіх речей, які створені для прикраси дизайну.

Що ж нам знадобиться для того, щоб створити подібну річ? По-перше, це основа для картини – це може бути листівка, картон. По-друге, знадобиться гострий ніж, бажано канцелярський, лінійка, шаблон, клей, скотч, олівець і картон для зворотного боку виробу, праска, якщо будете робити з тканини. По-третє, усі матеріали, з допомогою яких буде зроблена сама картинка: тканина, папір, шовкові стрічки, сторінки журналів, подарункова упаковка, фольга.

І так, приступимо до виконання виробу. Спочатку потрібно вибрати малюнок і перенести на виворітну сторону основи. Потім ножем акуратно вирізати по контуру, це буде так зване віконце, де згодом iris folding. Шаблон скотчем прикріпіть під картон, щоб у віконечку було видно схему шаблону. Потім підготуйте матеріал, а саме наріжте тонкими смужками і складіть уздовж, але так, щоб не було видно зрізи, в іншому випадку, якщо це буде зроблено не так, то ваш виріб буде мати неакуратний вигляд.потім одну за одною наклеюємо смужки, але дивіться, щоб клей не було видно на шаблоні, для цього використовують склеювальний олівець. Не потрібні частини обрізайте. Для того, щоб не було видно на іншій стороні наклеєні смужки, заклеюють картоном.

Щоб стати хорошим майстром цієї справи не знадобиться багатьох зусиль. Просто вивчіть саму техніку і кілька цікавих нюансів. Що стосується того, де ж можна застосувати це рукоділля, то це залежить тільки від вашої фантазії. Ви можете робити листівки своїми руками, також використовувати в декоруванні фотоальбомів на замовлення. Великою популярністю у вас буде користуватися сайт, присвячений цьому рукоділлю. Там ви зможете поміщати постійно цікаві факти, уроки по виготовленню продукції, і т. д.

Що ж ми хочемо сказати про цій справі. Як вже було сказано вище, цей вид рукоділля у нас ще зовсім не розвинений, тому спочатку він приносити прибуток буде зовсім мало. Але є і позитивна сторона, ви можете використовувати цю техніку, як додаток до інших умінь, особливо якщо це стосується ринку сувенірів, де просто зашкалює конкуренція. Тому це вміння зможе принести свою користь у цій справі.