Відкриваємо бізнес по виробництву двостінних гофрованих труб

Сьогодні все більше місце в різних виробничих процесах приділяють надійності і зручності прокладання комунікацій різного роду. Це стосується всього, без чого не зможе жодне підприємство нормально працювати: комунікаційних систем, водопостачання, електрики і багато чого іншого. Для цих цілей, до недавнього часу, використовувалися труби з металу.
Їх завдання захистити дротові комунікації від шкідливих впливів навколишнього середовища.

З часом метал піддавався корозії і, в результаті, від таких труб змушені були відмовитися, оскільки вони є дорогими і в ремонті створюють багато проблем. Згодом їх почали міняти на труби з пластику. Останні мають краще опір агресивним впливам зовнішніх факторів. У теж час, спостерігаються й недоліки: труднощі в заміні та монтажу зношених труб і слабкий опір фізичним навантаженням. І ось, на зміну пластику приходять гофровані двохстінні труби.

До складу таких труб входять дві частини: гофра (зовнішня частина) і гладка (внутрішня) частину. Обидві частини виготовлені з поліетилену низького і високого тиску відповідно. Всі використовувані у виробництві компоненти є екологічно чистими.

Гофра (зовнішня частина) призначена для захисту труби від хімічного, фізичного та інших видів шкідливих впливів. Внутрішня частина (гладка) здатна витримувати високі тиску, завдяки матеріалу, з якого вона виготовлена. При цьому, тертя з кабелями прокладеними всередині неї істотно зменшується, що також є значною перевагою.

Використовуються гофровані двостінні труби в багатьох сферах: у прокладанні ліній зв'язку, газо — та трубопроводів, а також комп'ютерних, телевізійних та електричних мереж. В умовах їх зручності в експлуатації, низької ціни і надійності, багато житлово-комунальні господарства використовують саме цей вид труб для водостоків і дренажних систем. Активно впроваджуються гофровані труби також і в сільському господарстві (системи поливів) і на промислових підприємствах.

Давайте перерахуємо переваги гофрованих труб:

Легкість в експлуатації і монтажі. Без особливих проблем гофровані труби (завдяки своїй пластичності) є можливість встановити навіть в самих важкодоступних місцях. Зношену трубу на нову замінити можна так само легко.

Дешевизна. За свою більш високого ступеня надійності, ціна гофрованої труби значно нижче вартості гладких труб з полімеру. Вони набагато простіше встановлюються і легше транспортуються. На сьогоднішній день спостерігається постійно зростаючий попит на цю продукцію і ринок поки не в змозі задовольнити його.

Виробництво гофрованих двухстіних труб. Для початку виробництва необхідні виробнича лінія і цех. На поточний момент представлені на ринку різноманітні виробничі лінії гофрованих труб, мають свої особливості технологічного процесу, в залежності від типу труб, що можна виробляти. Сюди можна відкинути лінії виробництва труб з діаметром від 12 міліметрів до 4 тисяч міліметрів.

Сам процес виробництва гофрованих труб полягає у видавлювання полімерних матеріалів через певного діаметра отвір, після цього у вакуумних калибраторах відбувається охолодження заготовки і отримується необхідна остаточна форма.