Відкриваємо мотомастерскую

На сьогоднішній день транспортні засоби не обмежуються одними лише автомобілями. Зараз на позаміських та міських дорогах можна побачити і інші засоби пересування, серед яких мотоцикли займають далеко не останнє місце. В нашій країні, звичайно, двоколісні залізні друзі не надто популярні. Але от якщо розглядати західні країни, наприклад, Канаду і Сполучені Штати Америки (досвід яких ми до речі можемо перейняти), саме мотоцикли користуються величезною популярністю. Адже Не дарма саме в північній Америці в 50-ті роки минулого століття зародилися перші «байкерські» руху.І, ймовірно, саме з цієї причини бізнес ідея, яку ми обговоривши в даній статті, теж своїми коренями сягає в американський континент.

Дана ідея для бізнесу полягає в тому, щоб запропонувати всім власникам мотоциклів в нашій країні (або в своєму місті) вельми цікаві послуги. Будь байкеру, при бажанні, можна запропонувати скористатися представленими в гаражі інструментом і самим гаражним приміщенням для того, щоб останні отримали можливість «поколупати» свій транспортний засіб. По суті, даний проект може представляти собою мотомастерскую, яка повністю укомплектована всіма необхідними інструментами.Тільки, на відміну від звичайних майстерень по ремонту мотоциклів або автомобілів, тут мотоциклісти самі проводять всі необхідні маніпуляції зі своїми «залізними кіньми».

У гаражах, або для початку в одному, потрібно щоб був весь необхідний інструментарій для ремонту нових і старих мотоциклів. Також власникам байків, в якості додаткових послуг можна запропонувати місце для зберігання мотоциклів, буксирування і доставку запчастин. З точки зору буксирування, тут, якщо виникає така потреба, в майстерню байк клієнта привозитись на пікапі або іншому транспортному засобі. Початківцям мотоциклістам можна давати консультації з питань експлуатації, обслуговування, а також ремонту.

Для того щоб мати можливість використовувати послуги подібного роду майстерень самообслуговування, для своїх клієнтів запропонуйте вносити членські внески. В принципі, вони не повинні перевищувати п'яти тисяч рублів у рік. Нові клієнти за ці гроші отримають право скористатися наданими послугами вашої майстерні за ціною 500 рублів у годину. Крім цього, в список послуг можна також включити значні знижки на нові шини, одну або кілька безкоштовних доставок байка до місця ремонту, а також власне місце в гаражі для зберігання байка за символічну вартість — 50 рублів на день.Крім усього перерахованого вище, байкерам можна пропонувати послуги повноцінного сервісного центру. Сюди необхідно найняти досвідчених механіків, які будь-якої миті будуть готові вирішувати практично будь-які проблеми, пов'язані з мотоциклами. Під час цього клієнти можуть, попиваючи чашечку кави, спілкуватися з іншими любителями швидкої їзди.

Для багатьох ваших клієнтів, подібного роду майстерня може стати буквально другим домом, де буде коротаться основна частина їх вільного часу. Так як тут, крім профілактики й ремонту, вони зможуть спілкуватися з однодумцями, які також живуть мотоциклами.