Відкриваємо сувенірну крамницю

Якщо ви читаєте цю статтю, то ви, швидше за все, вже дорослий чоловік, який коли-небудь отримував подарунки. Адже, правда? Саме так. З перших днів життя ми отримуємо подарунки. Вони бувають різні, від речей, які вам знадобляться в житті до продуктів, якими ви можете насолодитися. Але вони коли-небудь закінчаться. Сюди ще можна включити? Правильно – сувеніри. Відмінна риса даного подарунку – довгостроковість. Саме сувеніри будуть довгий час красуватися на полицях вашого будинку. Або ж навпаки, на полицях вашого друга, якій ви подаруєте цей сувенір.Саме тому в сучасному світі дуже популярними подарунками є саме сувенір. Зазвичай, це буває щось оригінальне, на яке хочеться милуватися. Тому ми пропонуємо вам почати свій бізнес і побудувати його на відкритті сувенірної лавки.

Звідки візьметься прибуток?

Всім відомо, що на даний момент магазини, кіоски, лавки, де є сувеніри та подібні товари, дуже сильно користуються попитом за рахунок того, що зараз актуальним є дарування подарунків рідним, близьким, друзям та іншим людям. Тому підвищений, стійкий попит буде одним з підстави, який може давати підстави вважати, що даний бізнес популярний.

Реєстраційні питання

Для того щоб починати ведення своєї справи або займатися будь-якою підприємницькою діяльністю, вам необхідно буде зареєструватися як ІП (індивідуальний підприємець). Така реєстрація буде коштувати близько однієї тисячі рублів. Ну і друге, що вам потрібно зробити, це купівля та реєстрація касового апарату, що складе як мінімум п'ятнадцять тисяч рублів.

Пошук приміщення та місце його розташування

Для того щоб відкрити свою крамницю вам потрібно звідкись взяти приміщення під свою діяльність. Так як це лавка – приміщення може бути невеликим, зокрема торговий зал. Де вам найкраще орендувати або купити приміщення? Якщо будете орендувати, краще всього укладати договір на тривалий термін, для того, щоб ви могли згодом розвивати свою підприємницьку діяльність. Найкращим місцем для відкриття власної лавки стане торговий або розважальний центр, або ж приміщення на першому поверсі якого-небудь будинку на вулиці з великою прохідністю людей.Але, врахуйте, це не всі місця, де ви можете розташувати свою крамницю. Це може бути, також, і ларьок на зупинці громадського транспорту. Там людей проходить за день дуже багато. Приміщення вам потрібно невелике, ларьок може зійти, але якщо ви хочете широкий асортимент, тоді цей варіант не для вас. Все в підсумку буде залежати від бажаного асортименту.

Обладнання лавки

Перш, ніж починати діяльність, вам варто подумати про те, як буде обладнана ваша сувенірна крамниця. Для початку зробіть ремонт приміщення по всім зазначеним нормам пожежної служби та санітарно-епідеміологічної служби. Ну а перше, що ви повинні купити і поставити в вашу сувенірну лавку, так це касовий апарат. Його, перш ніж почати експлуатувати, потрібно буде зареєструвати в уповноважених на те органах. Друге, що вам потрібно, це різні полиці, стелажі, вітрини, столи для персоналу.Це те, де ви будете розміщувати товар для продажу, а також столи, які були згадані повинні бути для зручності роботи персоналу. Ну і третє, про що ви повинні подбати, це естетичне, декоративне оформлення сувенірної лавки. Так, без цього зараз нікуди. Коли людина буде заходити в вашу крамницю, його будуть переповнювати почуття прекрасного, всього цього декоративного і у нього, як за рефлексу, виникає бажання придбати щось подібне і собі додому.

Широта асортименту

Отже, ви відкриваєте сувенірну лавку. Що ж ви будете виставляти на полиці для продажу? Сувеніри – типовий відповідь. Крім сувенірів має бути ще щось, що зможе принести прибуток і додати вам клієнтів. Ну, по-перше, ви можете надавати послуги з пакування подарунків. Сюди буде входити вартість упаковки і роботи персоналу. Але, якщо людина просто захоче придбати упаковку, він може зробити це безперешкодно.

Для вибору асортименту та його повноти і широти, вам потрібно подбати про пошук постачальників вашої продукції. При виборі постачальника враховуйте якість продукції, цілісністю доставки та відповідність ціні. На початку, звичайно, краще вибирати постачальників, що пропонують не дорогу продукції, але стежте за тим, щоб вона була якісною і добре виглядала, тоді, назбиравши потрібні кошти, ви зможете купити товар у більш високоякісного постачальника, а, отже, і поставити більш високу ціну на товар, що принесе великий прибуток.

Підбір персоналу

Для того щоб ваша сувенірна крамниця початку безперебійно функціонувати, вам будуть потрібні помічники в особі штату ваших співробітників. По-перше, вам потрібно буде найняти на роботу декількох продавців-консультантів, для декількох змін, у яких вони будуть змінюватися. При цьому вибирайте людей, які хоч якось зацікавлені в мистецтві, творчості, а самим ідеальним буде, якщо ці люди будуть займатися дизайном і інтер'єром приміщень. Також, якщо ці люди будуть займатися прибиранням приміщення, то вам пощастило. В іншому ж випадку вам потрібно буде найняти прибиральницю.Вона може приходити лише ввечері, для наведення порядку і чистоти.

Реклама

Для поширення інформації про вашу сувенірній крамниці, а точніше нового закладу з продажу сувенірних товарів, вам потрібно буде розрекламувати знову відкрився магазин. Для цього ви можете використовувати всім відомі засоби масової інформації, будь то газети, журнали, телебачення, радіо, і не забувайте про Інтернет. Що стосується газет та журналів, то краще буде, якщо це будуть видання, присвячені інтер'єру, дизайну, і тому подібних речей.Не забувайте, що ви можете влаштовувати акції, різні виставки, якщо ви зможете це організувати, а також не забудьте про роздачу листівок на вулицях міста, які знаходяться недалеко від вашої сувенірної лавки.

Висновки

Таким чином, якщо ви вирішили відкрити сувенірну лавку, то вам не доведеться шукати велике приміщення і за це платити більшу орендну плату, що скорочує витрати, а також, ви будете в постійному достатку, якщо вам асортимент товарів, а можливо, і послуг, що будуть задовольняти вимогою відвідувачів. Тому, відкриття сувенірної лавки – безумовно, вигідний бізнес, який при правильному розподілі розумових і фізичних сил, може принести гарний прибуток.