Встановлення дистанційних вимикачів

Повністю автомеханізований будинок – мрія людини. Адже кожному буває ліньки встати і переключити кнопку на самому телевізорі. Він бере пульт і перемикає канали з телевізійного пульта управління. Але світло багато хто до цих пір включають і вимикають вручну. Хотілося б більше механіки, правда? Особливо, коли йдете по довгому коридору з однієї кімнати в іншу і світло включати як-то не резонно, адже ви все одно підете, а вимикати вже нікому. На допомогу до вас прийдуть вимикачі дистанційного керування.

Види дистанційних вимикачів

Існує два основних види дистанційних вимикачів.

·  Перший: вимикачі, що спрацьовують на рух людей і тварин. Для заощадження електроенергії та економії такі дистанційні вимикачі краще всього підійдуть для під'їздів, там ви не затримуєтеся довго, що і дозволяє заощаджувати. Також, це допоможе зменшити кількість «засідателів» під'їзду.

·  Другий тип – вимикачі, що реагує на звук, тобто вони включаються і вимикаються по звуковому сигналу, найпоширеніший – бавовна.

Корисні функції дистанційного вимикача

Всім відомо, що світло – подразник наших очей. Тому дуже часто різкі спалахи світла можуть зробити шкідливий вплив на наш зір. Але, також потрібно відзначити, що різке включення і виключення світла завдає шкоди не тільки нашому здоров'ю, але і тривалості життя наших світлових приладів. Тому, дуже важливим є той факт, що є вбудований режим плавного включення світла. Він робить відразу два корисних дії: подовжує життя вашим очам і вашим світлових приладів.

І ще один плюс функцій дистанційних вимикачів. Люди, іноді, в боязні бути обкраденим, залишають світло включеним. Це не вигідно з економічної точки зору. А вимикачі дистанційного керування можуть включатися і вимикатися за того режиму, який встановіть ви. Так, буде створюватися відчуття присутності людини в квартирі.

Також, необхідно сказати, що управління такими дистанційними вимикачами може здійснюватися за допомогою будь-якого пульта дистанційного керування, наявного будинку.

Фінанси

Перейдемо до підрахунку прибутку і реалізації нашого товару. Потрібно врахувати, що займатися виробництвом наших апаратів вкрай не вигідно. Їх виробляють на заводах зі спеціальним обладнанням. Тому вам краще всього займатися перепродажем товару. Вартість одного дистанційного вимикача приблизно 7-10 доларів. Ціна перепродажу – 15-20 доларів. Як бачите, це хороша прибуток. Порахуємо прибуток з обліку покупки партії дистанційних вимикачів в 100 штук. Купуємо на суму близько 1000 доларів. Купівля місця на ринку вам обійдеться ще приблизно в 350 доларів.З цього можна вирахувати, що, продавши 70 вимикачів, ви повністю окупаете свої витрати на бізнес. Плюс до цього ви заробите ще 550 доларів.

Персонал

Оскільки цей бізнес не вимагає багато рук, то, якщо ви маєте освіту електрика, можете сміливо працювати поодинці, але, якщо таких умінь у вас немає, підключайте до роботи або знайомого, або просто фахівця з відповідної для нього зарплатою. А часу на монтаж дистанційного вимикача йде небагато, приблизно 30 хвилин.

Підсумок

Отже, прочитавши цю статтю, ви можете переконатися, наскільки може бути корисний дистанційний вимикач. Він не тільки береже ваше здоров'я, але ще і продовжує життя світлових приладів, а також, економить електроенергію. Тому установка вимикачів дистанційного управління – це вигідний бізнес, який може перетинатися з вашим основним заробітком, даючи можливість завжди мати вільні гроші на руках.