Як заробити на прокаті автомобільних причепів

Відносно часто в господарстві, виникає потреба в транспортуванні об'ємного і важкого вантажу, який у власний автомобіль не поміститься, а брати в оренду вантажівка дорого і незручно. У цьому випадку, для вирішення подібної проблеми оренда причепа є ідеальним рішенням.

Перш за все, для того щоб організувати подобової прокат автомобільних причепів, потрібні, як би це банально не звучало, самі причепи. Для початку бізнесу, буде достатньо мати від трьох до п'яти причепів, а далі буде видно. Можливо, при розвитку попит буде на п'ять-сім, а то й на десять причепів щодня.

До речі, зовсім не обов'язкова їх новизна, тобто причепи, які вже були у використанні, цілком можуть підійти. Таким чином, ви можете купити б/у і просто привести в порядок. Ціна на один варіюється від 150 до 700 доларів.

В умовах того, що у радянських причепів всі основні вузли, запозичені від Москвичів і Жигулів, з запчастинами проблем виникнути не повинно. А хто знайомий з викруткою, тому впоратися з ремонтом не буде проблемою.

Підвищеним попитом, дуже часто, користується і двовісний причіп. Якщо вам трапиться причіп-автовоз, беріть не замислюючись, він затребуваний.

Не виникне проблем і з зберіганням, територія якого-небудь автокомбината або звичайна автостоянка бездоганно підійдуть для цього.

Встановлювати ціну слід, звертаючи увагу на наявність конкуренції і на регіон, де ви відкриваєте цей бізнес. Взяття звичайного причепа в оренду на добу коштує від 350 до 600 рублів.

Можна робити знижки, якщо причіп будуть орендувати на кілька днів. Беріть певну грошову суму в якості застави. При цьому, чим довше або дорожче оренда, тим більше повинен бути застава.

Не забудьте і про рекламу. Помістіть оголошення в місцеві газети, вкажіть ваші контактні номери на орендованих причепах, встановіть великий штендер поблизу вашої стоянки. Корисним також буде роздати на прилеглих автостоянках рекламні буклети з актуальною інформацією.

Що не маловажно, немає необхідності проводити весь час на автостоянці, в цьому є певна перевага даного бізнесу. На кожному причепі розмістіть оголошення, де буде вказаний контактний телефон, необхідний застава, умови, знижки, вартість і т. п. Якщо кому причіп знадобиться, під'їдите до нього протягом півгодини.

Врахуйте також ще кілька пунктів. По-перше, ремонт і технічне обслуговування. Причепи, які постійно знаходяться в користуванні, час від часу потребують профілактичні роботи або ремонту. Що робити, якщо комусь буде потрібно замінити пружини або лампочки, щось підварити або підфарбувати? Подібну послугу ви можете пропонувати, згодом ставши, швидше за все, монополістом у своєму місті, так як подібні послуги хтось ще навряд чи буде надавати.

По-друге, можна займатися невеликими вантажоперевезеннями. Якщо у вас в розпорядженні простоюють різні причепи, то чому б не перевозити людей дивани, шафи, холодильники і т. п.

Таким чином, якщо грамотно організувати цей бізнес, він може приносити досить непоганий і, що важливо, стабільний дохід.