Заробляємо на доставці прокладок

Тільки жінки можуть усвідомити в повному обсязі неминучість циклічного руху в нашому світі. Щомісяця вони сходяться з такою проблемою, а від неї, як відомо, не втечеш. Зважаючи на вищесказане, розуміємо, що популярність на засіб жіночої гігієни буде завжди. Нинішні підприємства пропонують різноманітні засоби, що прекрасна половина вибере саме те, що зможе підійти їй найкраще. Але іноді бувають такі ситуації, що будь-яку жінку цей цикл застає зненацька, це може бути в робочий час, в дорозі, на важливу зустріч і т. д.У багатьох випадках жінки у своїх сумочках стратегічні запаси, але, на жаль, це буває не постійно. Саме ця особливість проблеми наштовхнула на цю ідею, а саме: доставка прокладок і тампонів.

Ця ідея народилася в далекій Англії, де дві жінки подумали, а чому б не зробити доставку прокладок, наприклад як була до цього кур'єрська служба доставки пончиків і булочок і навіть шкарпеток. Тому зробили компанію, в якій було продумано все до дрібниці. Жінкам пропонується доставка тампони з аплікатором або без нього, навіть є в наявності різні розміри. Упаковка для засобів гігієни продумана так, що її можна покласти в пошту, що означає необов'язкове знаходження будинку під час доставки.

Ця компанія працює тільки на території Англії та поширює свою продукцію теж тут. Тому виникла у нас ідея, якщо всі ці послуги за кордоном користуються великою популярністю, так чому б нам не позичити її і не переробити її під наш менталітет?

Перед тим як починати розкручувати бізнес, потрібно зауважити те, що наші жінки використовують не тільки тампони, але і прокладки. Тому потрібно ввести вибір засобів гігієни і прокладки. Різноманітність і тих виробів, і інших можна описувати довго, але не про це піде мова. Кращим варіантом буде мати ті гігієнічні засоби, які воліє кожна ваша клієнтка. Кожна жінка відмінно має відомості про виробників та характеристики тампонів і прокладок, які вона використовує. Що ж стосується інших клієнток, то їм потрібно створити список найпопулярніших засобів жіночої гігієни.

Ідеї щомісячних поставок повинні мати право на реалізацію і в нашій країні. Багато жінок вважають за краще обходити стороною подібні покупки в супермаркетах чи аптеках, так як відчувають незручність на касі. Також є такий прошарків населення, що віддадуть вибір доставки засобів гігієни, з причин браку часу. Ось саме і ті і інші жінки будуть вашими потенційними клієнтами, яких потрібно заінтригувати і отримати їх довіру.

Якщо вам ця ідея припала до душі, то для початку потрібно придумати метод оформлення замовлень. Найбільш поширеним та ефективним способом, є оформлення по телефону. У цьому випадку вистачить лише помістити оголошення з номером телефону і початковою інформацією в Інтернеті або навіть в місцевих газетах.

Логічно, що на роботу консультантами потрібно брати представниць жіночої статі. В іншому випадку просто не уникнути збентеження з боку інших жінок. Тому у вас будуть працювати кур'єри-жінки, адже не треба буде тягати важкі вантажі, а ось розрахунковий момент буде більш невимушеним.

Що стосується продукції, то ви можете купувати не посередньо після надходження замовлення, або ж придбання невеликих стратегічних запасів, які заощадять час, відверне від ризику нестачі товару, для цього знадобляться додаткові витрати на заздалегідь заплановану купівлю засобів жіночої гігієни.

Рентабельність цього бізнесу зашкалює. Головне спланувати правильний підхід і якісну рекламну кампанію і клієнти вам гарантовані, а от витрати будуть мінімальні. Головними витратами будуть оплата кур'єрських рахунків, так як сума на покупки, повернутися через отримання клієнтом товару. Не сперечаємося, що ця ідея досить специфічна, але цим вона і відрізняється. Тому не наважаться загорітися подібної їдеєю, чому ви зможете стати безперечним лідером!