Заробляємо на виготовленні значків

Бізнес ідея, яку ми розповімо в цій статті, для багатьох вже відомих бізнесменів, може стати цікавим джерелом додаткового доходу. Захоплююча вона буде і для підприємливої молоді. Давайте проаналізуємо таку цікаву справу, яка полягає у виготовленні значків. Тут роботу можна розділити на дві гілки. По-перше, ви можете займатися виробництвом значків під замовлення. По-друге, виготовляти значки, використовуючи власний дизайн. Без додаткових пояснень різниця повинна бути зрозуміла.

Вибравши перший варіант, різні рекламні агентства партії і компанії стануть вашими клієнтами. Власне ті, хто прагне до самореклами на перспективному і новому (може і не зовсім) рекламному носії. Наприклад, часто напередодні виборів багато партії будуть замовляти у вас значки з їх гаслом чи гербом. При цьому, зазвичай, платять за них дуже добре. Разом з цим, всілякі компанії будуть з радістю до вас звертатися, щоб ви виготовили значки з їх слоганами або назвами (або з тим і іншим), які згодом будуть використані в якості реклами.

З точки зору другого напрямку (розробка власного дизайну для значків), тут ви повинні постійно стежити за останніми тенденціями моди, так як підлітки і школярі стануть вашими головними покупцями. Поцікавтеся, які серіали, фільми і мультфільми найбільш обговорювані молоддю, яку музику молоде покоління слухає, в які ігри грає і т. п.

Як тільки всі ці інтереси будуть виявлені, у вас є можливість кидати в бій отримані вами знання і почати виготовляти значки з їх образами улюблених героїв.

З точки зору технологій виготовлення, то тут найбільше підходить, так звана, закатна технологія, так як вона не займає багато місця і не вимагає великих витрат на устаткування. Ви з легкістю зможете організувати виробництво навіть в ординарної квартирі, при цьому, особливих незручностей виникнути не повинно.

Вам потрібно закатний верстат (спеціальний). Його ціна коливається, в залежності від можливостей, від десяти до п'ятдесяти тисяч рублів. Також знадобиться комп'ютер, принтер, для друку зображень папір, лавсанова плівка і самі заготовки значків. «Виробничий» процес не несе в собі особливих труднощів. На спеціальну заготовку з металу необхідно нанести зображення, раніше надруковане на папері і, за допомогою верстата, закатати її під лавсанову плівку. Потім, заготівлю потрібно скріпити з кріпильною базою. Ось, власне, і все. Нічого складного.

З точки зору друку зображень, кольоровий принтер і звичайний папір для цього цілком згодиться. Безпосередньо зображення ви можете малювати самостійно або купувати на спеціальних сайтах (їх ще називають фотостоки). Найпростіший варіант це звичайно скачування в інтернеті безкоштовних майданчиках, але тоді їх унікальність не буде настільки високою.

Таким чином, щоб виготовляти значки вам не буде потрібно особливих умінь і знань, а для старту такого бізнесу цілком вистачить менше п'ятдесяти тисяч рублів. Реалізовувати продукцію можна вищезгаданими способами. Успіхів вам!