А давайте станемо професійним телеглядачем?

Зі мною кожен погодиться, що в житті бувають такі випадки, що терміново потрібно знайти додатковий дохід. У великих містах таким заробітком можуть стати зйомки в масовках. Ми розповімо вам, як можна заробити на участі в телепередачах за гроші.

Кожен день безліч різних знімається на телебаченні передач. Ви коли-небудь помічали скільки там у залі глядачів. Так, не сперечаємося, половина прийде тільки для того, щоб взяти участь в улюбленої передачі або, так би мовити, за власним піаром, але велика кількість людей, за такі відвідування отримують гроші. Погодьтеся, адже це хороший заробіток, адже за день зйомки глядачі отримують в середньому від 300 до 500 рублів, залежно від рейтингу і бюджету передачі.Багато хто може сказати, що це зовсім не гроші, але за таку роботу, де вам потрібно тільки сидіти і по команді плескати і сміятися, це цілком нормально.

Я якщо глядач ще й з кмітливістю, то може погодитися на питання або відповідну історію на камеру. Їм зазвичай платять на кілька сотень рублів більше.

А тим людям, які погоджуються зніматися в передачах головними героями, наприклад, у судових шоу потерпілим заплатять до 4500 рублів. Але в цих зйомках теж є свої нюанси, ці головні герої можуть з'являтися на екрані не частіше, ніж раз на півроку, що уникнути частого «мелькання».

Але при всіх принадах такої роботи, є і свої нюанси. Як правило, в день зйомки знімають по кілька передач поспіль, і просидіти потрібно по 14 годин. При цьому, перерви на перекури і обід для масовки не передбачені. Тому висидіти зможе не кожен. Якщо ви є людиною, для якого це не проблема, то сміливо шукайте такі агентства в вашому місті, які співпрацюють з телебаченням. Для проходження співбесіди, потрібно заповнити анкету і залишити кілька своїх фотографій. Зазвичай розміщення такого оголошення в базі коштує близько 500 рублів.

Можна також познайомитися з бригадирами, що відповідають за масовку, які співпрацюють з різними телецентрами або агентствами, де знімають кілька десятків телепередач кожен день. І якщо вам вдасться потрапити на кілька зйомок, скористайтеся моментом, поспілкуйтеся з іншими учасниками. Ви дуже швидко зрозумієте про всі тонкощі цієї справи і зможете швидко знаходити собі роботу.

Можна також користуватися Інтернетом, де на кожному кроці ви знайдете форуми, з такими оголошеннями. Можна там побачити і координати, куди потрібно звертатися, для того, щоб взяти участь у зйомках, там же ви знайдете і плани на майбутні зйомки.

Великою перевагою такої роботи є те, що вона підходить різним людям, як чоловікам, так і жінкам, і навіть пенсіонерам. Тому додатковий дохід, отриманий за зйомки, це не великі, але реальні гроші. Ви повинні розуміти, що за допомогою вашої удачі і кмітливості, можете заробити хороші гроші де завгодно.