А давайте зробимо денний табір для собак?

Вже давно з'явилися такі своєрідні готелі для тварин, якими ні кого не здивуєш. Вони створені для того, щоб господар міг спокійно поїхати у відпустку або просто в інше місто. Фахівці готелі дивляться за вашими вихованцями, доглядають за ними, годують і граються з ними. Але у західних країнах все частіше стають популярними денні табори для собак. Цю ідею втілив хлопець з Ізраїлю, і судячи з того, скільки він завжди обслуговує собак, то можна сказати, що цей бізнес затребуваний.

Багато хто з нас скажуть, що цей бізнес підходить тільки для великого міста, але навіть і в маленькому місті знайдуться такі клієнти. Наприклад, ви їдете, кожен день на роботу, а собака чекає віддано біля дверей. Тому добрий господар робить все, що можна для того, щоб вихованець відчував себе добре. Не сперечаємося, можна завести собаку і до батьків, але не у всіх вони живуть близько і мають купу вільного часу для догляду за собаками.

Тому, якщо у вас є власний будинок із великим подвір'ям, то створення денного табору для собак буде відмінним варіантом для початку бізнесу. Ну а якщо ні, то подбайте про оренду відповідного приміщення на околиці міста, але тільки такого, щоб було власникам просто завозити собак з ранку. І так, всі витрати на початковому етапі будуть цілком прийнятними навіть для безробітного.

Такі приміщення можна знайти в будь-якому місті, навіть в самому центрі. Оренда на нього буде невисокою, так як воно є нежитловим приміщенням, та й ще не в людному місці. Подбайте про світло, електрику, опалення, а також про огороже навколо прогулянкового дворика, і не забудьте зробити кілька окремих вольєрів для тих вихованців, які відмовляться спілкуватися з усіма.

Заздалегідь подбайте, щоб навколо вашого приміщення, не було ні яких житлових будинків, дитячих садків, лікарень, а то від гавкоту пари десятків собачок, зможете отримати неприємності.

Потрібно підрахувати всі витрати з самого початку: на оренду, помічники, комунальні послуги, податки, вивіз сміття, корм, прибирання. Ось приблизно так, ви підрахувавши всі витрати, витрачені на одну собаку, зможете поставити ціну для одного господаря.

Якщо ви все підрахували, тоді можна подумати про рекламної компанії. Відразу складіть список послуг, який повинен складатися не більше ніж з одного пункту. Адже собаки не тільки повинні сидіти у вольєрах. Їх бажано дресирувати, вчити фокусам і командам, за додаткову плату звісно, а також можлива годування особливими продуктами і ін. І з часом ваш бізнес, навіть не сумнівайтеся, переросте з простого табору в справжню готель, де задоволені власники будуть залишати своїх вихованців не лише на день, але і на вихідні або відпустку.