Заробляємо на виробництві в’язаного одягу

Давайте обговоримо досить незвичайну підприємницьку діяльність, яка заснована на виготовлення в'язаного одягу. В даному пості ми проаналізуємо, як відкрити підприємство подібного роду і скільки грошей для цього потрібно.

Парочка в'язаних речей, напевно, в гардеробі знайдеться у кожної людини. В'язані вироби, в принципі, носять всі люди: шкарпетки, кардигани, шарфи, шапки, сумки та інше. У покупців такий товар користується високою популярністю, незважаючи на свою сезонність. У цьому світлі, бізнес побудований на виробництві в'язаних речей приваблює підприємців і має великі перспективи. А в умовах стрімкого розвитку мережі інтернет, і того, що інтернет-магазини стають все більш популярними, продавати подібного роду продукцію не становить особливої праці.

В першу чергу, перед запуском виробництва в'язаного одягу, вам потрібно визначитися з обсягами виробництва. Для початку можна працювати самому, закупивши невелика кількість обладнання і, за фактом збільшення попиту, можна буде задуматися про подальший розвиток з найманими працівниками та створення вже повноцінної компанії.

Для виготовлення в'язаного одягу вам буде необхідно закупити: оверлок, прямострочну машинку, петельну машинку і в'язальну машинку.

На спеціалізованих форумах можете дізнатися і почитати про цих установках більш детальніше. Там вам напевно зможуть підказати за рахунок чого краще ті чи інші фірми виробники.

Для отримання стабільної та гарного прибутку, вам, безумовно, доведеться створювати великі обсяги в'язаних речей. У доповненні до цього, асортимент виробленої продукції повинен бути бити досить об'ємним, починаючи від шкарпеток і шапок, закінчуючи верхнім одягом. Більшість покупців любить вибирати і ваше завдання надати вибір вашим клієнтам.

Для правильної організації подібного роду бізнесу, вам необхідно дотримати важливі виробничі (і бізнес) процеси, які сприятимуть розвитку правильного, а головне прибуткового справи.

Важливим тут є складання модельного ряду вироблених виробів. Для цього не забувайте про класичний одяг, прочитайте все до дрібниць, а також візьміть у свій штат співробітників досвідченого дизайнера.

Також не зневажливо ставитеся до підбору обладнання, яке допоможе вам вирішувати безпосередні виробничі завдання. У теж час, не варто гнатися за фірмами, виберіть просте і, разом з цим, якісне обладнання.

При підборі співробітників, зверніть увагу на їх талант і колишній досвід роботи в даній сфері.

Для організації невеликої фірми вам будуть потрібні: оператор в'язальних машин, закрійниці і швачки, технолог, а також дизайнер (можливо на аутсорсе). Природно, частина обов'язків ви цілком можете брати на себе.

В додаток до цього подбайте організацією зв'язків з тими фірмами, які зможуть поставляти комплектуючі для вашого виробництва.

Ну і природно, одним з найважливіших моментів (втім, як і в будь-якому бізнесі) це реалізація в'язаній продукції і безпосередня організація каналів збуту.

Реалізувати вашу продукцію ви можете в багатьох місцях у вашому місті, починаючи з власного магазина і закінчуючи торговими точками з одягом. Паралельно, також корисно буде відкрити свій інтернет-магазин в'язаного одягу.

Таким чином, виробництво в'язаного одягу є цікавим напрямком бізнесу, однак перш ніж починати подібного роду бізнес, прорахувати все потрібно дуже уважно. Якщо прикинути, то вам потрібно буде близько 10 тисяч доларів для відкриття невеликої майстерні. А якщо ви зібралися відкривати повноцінний цех, знадобиться понад 100 тисяч доларів.