Заробляємо на розведення папуг

Найцікавішими птахами в світі, ймовірно, можна сміливо назвати папуг. Вони товариські, допитливі та розумні. Цього домашнього улюбленця легко назвати ідеальним. Діти, тероризуючи батьків, постійно випрошують собі такого летючого, пернатого друга. Адже вони їх так обожнюють. А батькам, у свою чергу, нічого іншого не залишається, крім покупки папуг своїм дітям. Адже ці пташки коштують дуже дорого. Звичайний папужка (хвилястий) буде коштувати до чотирьохсот карбованців. А породи більш великі, наприклад, як ара або какаду, можуть коштувати до кількох тисяч доларів.

Цю розмову ми завели до того, що вашим домашнім бізнесом може стати розведення папуг. Цей бізнес щомісяця може приносити дуже хороший прибуток.

Тут важливо зрозуміти, що більшість представників тваринного світу, в тому числі і папуги, будуть розмножуватися лише при гранично оптимальних умовах їх змісту. Тому, першим ділом ви повинні подбати про купівлю клітин, які повинні бути просторими і великими, з великою кількістю тунелів і гілочок для максимально комфортного існування папуг в них. Папуги лише при хорошому харчуванні різноманітними кормами і в подібних умовах приймуться за виведення потомства.

З однієї пари папуг, раз у три місяці, ви можете отримувати до семи пташенят. Таким чином, за рік одна пара може принести до двадцяти пташенят. Давайте тепер подивимося, якщо ви маєте п'ятдесят пар папуг, ви можете з них отримати до однієї тисячі пташенят за рік. Вартість кожного пташеня від трьохсот карбованців. Математика проста.

З точки зору витрат, якщо порівнювати пташенят папуг з курчатами, то вигодувати перших набагато дешевше. А їх вартість дорожче в рази.

Таким чином, розводячи папуг ви сміливо можете розраховувати на гарний прибуток.