Бізнес-ідея: дерев’яні зруби

Жителі великих міст рано чи пізно замислюються про те, як добре було б мати можливість хоч іноді тікати з міста на природу. Кожній людині просто необхідно відпочити від суєти, подихати свіжим повітрям, повалятися на траві і подивитися в синє небо. Для цього люди і будують дачі.
Останнім часом стали дуже популярні дерев'яні зруби будинків і бань. Це можна пояснити тим, що дерево є екологічно чистим і натуральним матеріалом, в якому відчувається частинка природи. У дерев'яному будинку дуже тепло, легко дихається, і, крім того, зруб з дерева дуже довговічний. Кожен дача форум містить масу позитивних відгуків про дерев'яних будинках.

Якщо у вас є будівельні задатки, а також ви розбираєтеся в деревині, вам варто організувати свою справу з продажу дерев'яних зрубів, тому що ця сфера будівництва зараз дуже затребувана. Для того щоб бути впевненим у якості власної продукції, найкраще працювати без посередників і навіть заготовляти дерево самому. Найкращий час для заготівлі – це зима, так як саме в цей час року в дереві не рухаються соки. Зазвичай це рух починається за два тижні до танення снігу, тому необхідно подбати про заготівлю до цього терміну.Найбільш поширені види деревини – це смерека, ялина та сосна.

Якість деревини – це головне, від чого залежить якість зрубу, тому етап заготовки так важливий.
Зруби можуть бути побудовані різними способами. Перший варіант – це побудова зрубу з оциліндрованих бруса, який за формою схожий на натуральне колоду. Другий різновидом є зруби з профільованого бруса, який виробляється з цільного стовбура дерева. І, нарешті, самий ексклюзивний варіант – це дикий зруб, колоди для якого обтісуються вручну, і тому такі зруби найдорожчі. Для успішного бізнесу у сфері продажу дерев'яних зрубів вам необхідно подбати про те, щоб у вас було представлено якомога більше варіантів зрубів і різні якісні матеріали.