Бізнес-ідея — емалювання ванн в домашніх умовах

В даний час якість водопровідної води бажає кращого. Багато помічають, що з крана часто тече іржава вода, що може призвести до поступового руйнування емалі ванни. Зрозуміло, одним із варіантів вирішення даної проблеми є установка фільтрів для води. Однак поверхня ванни схильна і механічних руйнувань, внаслідок чого емальоване покриття рано чи пізно приходить в непридатність. Давно відомо, що реставраційні роботи коштують набагато дешевше, ніж нова ванна. Тому багато людей намагаються відреставрувати ванну, а не викидати її.Відреставрувати ванну в домашніх умовах – досить складне завдання для новачка, тому число людей, що розшукують бригаду для оновлення ванни, постійно зростає.
На реставрації ванн можна організувати високоприбутковий бізнес. Часові витрати на оновлення однієї ванни складають в середньому 2-4 години. Таким чином, в день можна реставрувати близько 5-6 ванн. Якщо дохід від кожного замовлення буде становити хоча б 2000 рублів, то ваш бізнес зможе приносити близько 10000 рублів щодня. Зрозуміло, такий режим роботи дозволить швидко окупити фінансові вкладення в організацію бізнесу. Отже, що ж необхідно придбати для відкриття бізнесу по реставрації ванн?
Перш за все, необхідно придбати набір будівельних інструментів. У вас обов'язково повинні бути дриль, будівельний фен, подовжувач, насадка на дриль, пензлі, гумові шпателі і респіратор зі змінними касетами. Бажано придбати зручний ящик для перенесення всіх інструментів і матеріалів.
Існує багато технологій фарбування ванн. Однак для кожної з них необхідно мати під рукою звичайну соду, щавлева кислота (вона продається тільки на спеціалізованих хімічних базах). Вам також буде потрібно спеціалізована 2-х компонентна емаль для емалювання ванни, яку можна купити в спеціалізованих магазинах по продажу лакофарбових матеріалів. Така емаль коштує близько 600 рублів. Вам можуть стати в нагоді гумові рукавички, пластмасова щітка (для миття ванни і чищення одягу), розчинник, ізолента, шпаклівка і дрантя без ворсинок.
Бажано зробити пам'ятку для клієнтів, в якій повинні бути написані правила експлуатації відреставрованої ванни. Також на ній можна вказати гарантійний термін, протягом якого клієнт має право звернутися з виникаючими питаннями. Бажано давати гарантію строком до одного року, щоб завоювати довіру клієнтів. На пам'ятці треба проставити дату виконаної роботи, прізвище співробітника і його підпис.