Установка і виробництво автоматичних воріт

Всім відомо, що зараз однією з найпопулярніших сфер діяльності є будівництво і ремонт. Послуги будівельників має великий попит. Винятків немає і в сфері встановлення автоматичних воріт. Адже кожна людина намагається захистити своє майно. А так як автоматичні ворота зараз встановлюють і парканах, і в гаражах, і до під'їздів до будівель, і в складських приміщеннях, це стає перспективним бізнесом з непоганим заробітком.

Виробництво автоматичних воріт

Для виробництва автоматичних воріт ви можете вибрати один з таких шляхів. Перший – виготовлення воріт з нуля. Якщо ви виберете цей шлях, вам необхідні: дороге обладнання (з його допомогою ви будете здійснювати виробництво), витратні матеріали, а також помічники тощо.

Другий – виготовлення автоматичних воріт з готових деталей, які ви будете купувати у виробника. Самі ж ви в даній ситуації займаєтеся лише складанням. Другий шлях більш ефективний і менш витратний. Також, використовуючи другий шлях виробництва, ви знижуєте початкові витрати. І тому вам знадобитися тільки приміщення в шістдесят – сто десять квадратних метрів та інструменти (викрутки, дрилі, ключі і так далі). Необхідні також помічники. Їх кількість ви обираєте самі, в залежності від обсягів вашого виробництва.

Види автоматичних воріт і їх установка

Врахуйте, що існує три основних види автоматичних воріт. Кожен вид володіє своїми достоїнствами і недоліками. А для надання більш широкого кола послуг краще дізнатися про них детальніше.

Перший тип автоматичних воріт – відкатні (або зсувні). Найпопулярніший вид серед споживачів, але також, є міцним і практичним. Але для них потрібні додаткові витрати, а саме, комплектуючі – «фурнітура». Раніше придбати її було проблематично, але зараз це стає більш доступно і фурнітура для відкатних воріт дешевшає з кожним днем.

Також, плюсом автоматичних відкатних воріт є їх практичність, довговічність і зручність. На них можна поставити автоматику і більше не піклується про якомусь особливому догляді і обслуговуванні. Єдине, що може створити вам проблеми, так це місце для цих воріт. І якщо ви поставите відкатні ворота зовні, це стане причиною проблеми встановлення електроприводу.

Другий тип автоматичних воріт – секційні. Вони відрізняються своїми безпекою та комфортом споживача. Також, секційні ворота – економія простору. Такі ворота складаються з секцій, з'єднаних петлями. Це створює можливість для легкого ковзання воріт вниз і вгору, не займаючи додаткового місця перед гаражем. Установка секційних воріт відбувається під стелею приміщення, звільняючи місце. За допомогою двигуна ви зможете управляти такими ворота. Це плюс до використання висоти даних воріт, необхідної для високого автотранспорту (мікроавтобуси, вантажні автомобілі).Також, секційні ворота можуть врятувати багато галузей діяльності за допомогою свого привабливого вигляду, стабільної і надійної фіксації, хорошою безпеки, зручності та ізоляції.

Ну і третій вид автоматичних воріт – підйомно-поворотні. Зручні і прості по конструкції. Установка даних воріт користується великим попитом. Вони можуть бути як дерев'яними, так і металевими. Складаються з цілісного полотна, яка при відкриванні повертається навколо горизонтальної осі і фіксується паралельно стелі гаража. По ширині такі ворота можуть бути від двох з половиною до трьох метрів. Висота, зазвичай, не перевищує двох або трьох метрів. Рух полотна забезпечує роликовий механізм, розташований на верхніх кутах. Також, такі ворота можуть бути з утепленням.Коли такі ворота відкриваються або закриваються, вони висувають приблизно на п'ятдесят сантиметрів від лінії гаража.

Виготовляються і встановлюються ворота перед тим, як підлога в гаражі, або приміщенні і під'їзд до воріт будуть забетоновані після монтажу. Але і після завершення обробки стін. Після установки воріт слід обштукатурити внутрішні поверхні від прорізу до бічних стін, якщо ви встановлюєте ворота в світлі отвору. Також, необхідно захищати ворота спеціальною плівкою від можливих забруднень перед мокрими роботами.

Організаційні питання

Для встановлення автоматичних воріт вам знадобиться відшукувати необхідні елементи збірки. При бажанні можете займатися їх виробництвом самостійно, але це буде вимагати великих фінансових вкладень, штату робітників і, звичайно ж, виробничих площ. А так, для складання готових деталей, вам знадобиться всього лише шістдесят — семьдесят60-70 квадратних метрів.

Персонал

Для встановлення і складання автоматичних воріт вам необхідно найняти собі в помічники кілька людей, які повинні, по можливості, бути спеціалізованими професіоналами, так як установка автоматичних робіт потребує певних знань і умінь.

Розрахунок прибутку

Тепер необхідно порахувати прибуток. 8000-10000 рублів у вас піде на закупівлю матеріалів для одних воріт. Ціна вже готових воріт з монтажем коштує від 20000 рублів.

Додамо до витрат щомісячну плату за оренду приміщення, комунальні послуги, заробітну плату, все це становить приблизно 30000-50000 рублів.

Далі, уявимо, що ви встановлюєте одну конструкцію у день при п'ятиденному робочому тижні, тоді ваш щомісячний заробіток становитиме не менше 150000 рублів. Але необхідно враховувати, що при старті вам буде важко знайти постійних клієнтів. Тому, необхідно розвивати рекламну компанію і заробляти хороші відгуки вже відвідали вас замовників.

Реклама

Насамперед, слід створити власний сайт та оплатити його розкручування в рекламній компанії. Далі, створюємо і замовляємо візитки, а потім поширюємо їх по поштових скриньках. Самими потенційними клієнтами стануть власники споруджуваних будинків і гаражів.

Можна також подати оголошення в газети і журнали, а ще краще, великі будівельні фірми. Також, якщо вам дозволяє ваш гаманець, можете замовити рекламу на телебаченні, на радіо, або розтяжку уздовж великих трас.

Підсумок

З усього вищесказаного можна сказати, що виробництво і установка автоматичних дверей – вигідний і перспективний бізнес, який має в собі два можливих шляхи розвитку. Це допомагає вам розподілити ресурси і вибудувати такий бізнес-план, який буде зручний саме для вас, і який допоможе вам заробити непогані гроші.