Бізнес-ідея – виробництво оригінальних тортів

Хоча торти і тістечка не є товарами першої необхідності, попит на таку продукцію досить високий. Покупці намагаються уникати однотипних варіантів і завжди раді придбати вироби, що відрізняються оригінальним дизайном. Тому виготовлення тортів на замовлення – дуже актуальна ідея для організації власного бізнесу, особливо в умовах великого міста.

Організувати такий бізнес не так складно. Головне – знайти відповідне приміщення. Зрозуміло, займатися виготовленням тортів в квартирі практично неможливо. Набагато простіше орендувати приватний будинок і організувати виробництво там.

Щоб робота приносила вам тільки радість і не створювала проблем з законодавством, бажано оформити свою фірму юридично. В будні дні для роботи вам знадобиться одна плита, а у вихідні та святкові дні – кілька плит. Саме свята – час вашої максимальної виручки, тому необхідно подбати і про залучення необхідного числа працівників. На початковому етапі можна скористатися допомогою родичів і знайомих.

Продумайте асортимент пропонованої продукції.

Бажано спеціалізуватися на виготовленні тортів для урочистих подій, дитячих свят, весіль. Найміть на роботу досвідченого кондитера, який зможе запропонувати оригінальні варіанти оформлення святкової продукції. Пам'ятайте, що важливо дотримуватися всі стандарти виготовлення тортів, їх смакові характеристики повинні бути на висоті.

Важливим елементом в організації бізнесу є дизайн фірмової символіки. Розробіть оригінальну пакувальну продукцію, яка запам'ятається клієнтам і дозволить розширити базу потенційних замовників. Продумайте і процес доставки тортів. На початковому етапі доставку можна здійснювати особисто, щоб увійти в контакт з клієнтами і встановити довірчі відносини з ними. Надалі можна скористатися послугами кур'єрів.

Велике значення у просуванні вашого бізнесу відіграє реклама. Доцільно зняти відеорепортаж про виробництві своєї продукції, зробивши акцент на всіх її конкурентних перевагах. Можна замовити рекламу в друкованих виданнях та громадському транспорті. Бажано співпрацювати з агентствами по організації свят, які зможуть за певну плату рекламувати вашу продукцію.