Бізнес на базі сільського туризму

Цікава думка організувати туристичний бізнес на базі сільського туризму. Такий вид відпочинку останнім часом все більше набуває популярності. Ідея такого бізнесу може принести хороший дохід. Популярність на зелений сільський туризм зростає з-за високої стомлюваності людей у великих містах. Робота, транспорт, шум, запилене повітря — це все стомлює людей. Всі втомлюються від суєти, шуму і хочуть відпочинку і розвантаження.

Основним позитивним аспектом зеленого сільського туризму є поки ще низька конкуренція у цій сфері. Цей бізнес відносно молодий, але з кожним роком сільський зелений туризм все більш затребуваний і популярний.

Що ж приваблює людей у заміському відпочинку? Це чисте повітря, річка, ліс, натуральні продукти, можливо, кінний спорт. Якщо вийде все правильно організувати, то віддача буде дуже хороша. Для відкриття туристичного бізнесу потрібно оформити дозвільні документи в податковій. Також потрібно придбати ділянку землі. Краще, щоб поряд були ліс і річка. Залишається побудувати невеликий пристойний будиночок, звичайно, з усіма зручностями. На ділянці також повинна бути свердловина з чистою артезіанською водою.

Звичайно, це вимагає певних фінансових вкладень, але при правильному веденні справ вони окупляться за досить короткий період. Якщо у вас вийде організувати базу не дуже далеко від великого міста, то заможні люди будуть часто приїжджати і відпочивати. Розвиток сфери сільського туризму є дуже перспективним. Паралельно з туристичним бізнесом можна створити ферму і вирощувати страусів або коней, а може і в'єтнамських міні-свинок.

Потрібно організувати риболовлю, а по можливості, і полювання. Краще найняти досвідчених мангальщик і кухарі, які будуть готувати смачні страви з пійманої риби і вбитої дичини. Клієнти залишаться дуже задоволені після частування здобутими трофеями. Також непогано побудувати справжню російську лазню, де можна буде добре попаритися.

Зелений відпочинок — це спілкування з природою і душевний спокій, що так необхідно для сучасного людини. Кожен хто буде приїжджати до вас, відчує себе невеличкою частинкою історії своєї країни.

Щоб зробити вдалу рекламу сільського туризму, потрібно розмістити рекламу в інтернеті і, можливо, на телебаченні. І клієнти самі до вас потягнуться. Однак найкраща реклама — це відгуки вдячних клієнтів.