Відкриваємо сезонний шиномонтаж

Можна з упевненістю сказати, що попит на послуги майстерень з шиномонтажу невблаганно зростає. Більш того, для організаторів свого власного бізнесу така діяльність може забезпечити непоганий дохід. Ні для кого не секрет, що малий бізнес – це початок великого бізнесу. Тому для того, щоб організувати такий сезонний бізнес, варто звернути увагу на деякі нюанси.
Для початку необхідно підібрати гарне для такої діяльності місце. Підходящим місцем можна назвати, наприклад, територію, яка знаходиться поруч з шосе. Також непогано буде розмітити такий шиномонтаж поруч з гаражами або автозаправними станціями. У таких місцях ваші перші клієнти почнуть досить швидко збільшуватися.
Що стосується початкових витрат на обладнання, то воно є найголовнішим фактором для функціонування сезонного шиномонтажу. Обладнання необхідно придбати як для легкових, так і для вантажних автомобілів. Так як сучасний шиномонтаж повинен вирішувати не тільки проблеми лагодження або установки коліс, але також ще і балансування шин.
Для того, щоб відкрити шиномонтаж, необхідно зареєструвати індивідуальне приватне підприємство. Після цього підприємець може пройти добровільну сертифікацію. При виборі приміщення для шиномонтажу варто вибрати сухе, чисте й світле. Більше того, до шиномонтажу повинен бути зручний під'їзд і місце для стоянки автомобілів. Площа приміщення для шиномонтажу може бути від п'ятнадцяти до шістдесяти квадратних метрів. Все це залежить від асортименту пропонованих послуг, а також від оснащення шиномонтажу.Серед необхідного обладнання варто відзначити монтажний верстат, обладнання для накачування коліс, верстат для балансування коліс, а також інструмент та витратні матеріали, такі як важки, латочки і багато іншого. Вартість обладнання безпосередньо залежить від ступеня зношеності обладнання, а також марки виробника. Якщо економно до всього підійти, то можна легко вкластися в сто тисяч рублів. Але все також залежить від самого підприємця, а також контингенту клієнтів, на яких він розраховує.