Бізнес на вкладенні грошей (форекс, піфи)

Бізнес – це не тільки виробництво, покупка і продаж, як прийнято думати. Одна з найбільш прибуткових сфер бізнесу – це вкладення грошей. Правда, зусиль і уваги ця діяльність вимагає нітрохи не менше, ніж управління власною компанією.

Куди вкласти гроші, щоб заробити?

·  Чийсь бізнес. Вкладати гроші і ставати інвестором дрібної, середньої або навіть крупної компанії – варіант, безумовно, привабливий. Але є два серйозних «але» — ніхто не гарантує, що через рік-два фірма, якій ви довірили свої гроші, не зникне з ринку. І друге – як правило, інвестування в бізнес вимагає наявності великих сум грошей, які ви можете віддати без шкоди для себе і без отримання миттєвого результату.

·  Піфи. Або пайові інвестиційні фонди – відособлені майнові комплекси, управляються певною компанією. Схема роботи досить проста – пайові інвестиції безлічі вкладників об'єднуються і пускаються в оборот. Завдяки діям керуючої компанії вартість паю зростає, отже, інвестори одержують прибуток. Право власності на пай захищається спеціальними цінними паперами.

Якщо ви шукаєте, куди вигідно вкласти гроші, але не хочете занадто активно стежити за їх зверненням, — ПІФ – це найкращий варіант. Ніяких спеціальних знань для того, щоб стати інвестором, не потрібно. По суті, ви просто віддаєте свої гроші і забуваєте про них до отримання прибутку. Всі обов'язки з обігу і збільшення цінності паю бере на себе керуюча компанія. Крім того, Піфи привабливі тим, що можна стати інвестором, вклавши зовсім невелику суму – від 3-5 тисяч рублів.Погасити свій пай ви можете в будь-який день, не потрібно чекати, коли пройде 6 місяців або рік з моменту надходження інвестицій.

·  Форекс. Ринок міжбанківського валютного обміну став відповіддю на питання «у що вкласти гроші» для сотень тисяч людей. Збільшення прибутку досягається шляхом обміну валют, курс яких незабаром може змінитися. Звичайний трейдер на різниці валют виграє 1-2 долари, з допомогою брокера, подставляющего «плече» (позикові кошти), ця сума зростає в 50 – 100 разів.

Звичайно, в реальності все виглядає далеко не так райдужно – ваші збитки (а вони будуть, рано чи пізно) теж стократно зростають. Forex – це великий ризик, особливо для новачка. Але ризик виправданий.

Для того щоб успішно торгувати на цій біржі, необхідно вчитися, розбиратися в основних економічних процесах, швидко аналізувати ситуацію і приймати правильні рішення. На своєму навчанні економити не варто – ви ж не хочете опинитися в числі тих 98% недосвідчених новачків, які втратили свої вклади в перший же місяць?