Будинки з морських контейнерів

Мати свій будинок зараз для багатьох людей є розкіш. Не кажучи вже про великих мегаполісах. Наприклад, щоб придбати квартиру з однією кімнатою в Москві, знадобиться близько 4 млн. крб. При цьому всі люди приречені на два виходи: це знімати квартири все своє життя, або ж виплачувати величезний кредит. Багатьом не подобається це перспективне майбутнє і це зрозуміло чому. А про власному будинку доводиться лише мріяти. Але не так все погано, знамениті архітектори і будівельники вирішили прийняти новий економний вихід з даної ситуації.Ця ідея давно не нова, але тільки в цей період вона набирає обертів. Мова піде про спорудження будинків з контейнерів.

«Батьком» цієї ідеї створення будинків з контейнерів є архітектор Адам Калкін з Америки. Такі будинки будуються по всій планеті, і на сьогоднішній день вони стоять у студмістечках Нідерландів, а також живуть там жителі Америки. А в одному місті навіть є готель, побудований з контейнерів. Він має в собі 11 кімнат, з окремим сан-вузлом, ванною, є доступ до Інтернету, добре налагоджена система вентиляції, а також телебачення. А самі ліжка в готелі зроблені з переробленого паперу. Одним словом, він відмінно вписався в загальний вигляд містечка.

Проектуються будинки в наш час з контейнерів місті Солт-Лейк-Сіті. В майбутньому планується використовувати не тільки списані морські контейнери, але і інші відпрацьовані матеріали для будівництва будинків. Ціна на одну секцію буде становити приблизно близько 8000.е., це на багато дешевше ніж вартість квартири в житловому комплексі.

Цей вид будівництва поки погано розвинена і попиту на ринку не так і багато. Багато потенційних клієнтів відносяться до будинків з контейнерів, як марної будівництві з-за погодних умов. При цьому всьому, це помилкова думка, оскільки його можна з легкістю утеплювати з внутрішньої сторони, їх будова навіть рекомендована в самих суворих північних точках. Не дивлячись на саму забудову, яка не вимагає особливих витрат і саме утеплення такого приміщення, теж не буде колосально витратна. Що стосується фундаменту, то він теж робиться чисто символічно.Ці будівлі настільки міцні, що витримують землетруси і інші катаклізми.

Регіонах з теплим кліматом, такі будинки будуть ідеальним варіантом. Також можна таку споруду використовувати як дачну та присадибної будівлі, адже такі приміщення стануть чудовим варіантом, ніж будівництво цегляної або інший дачі. До того ж є велика неосяжне простір, де можна здійснити дизайнерське рішення.