Відкриваємо пельменну

Хто не любить поїсти? Та все, абсолютно всі люблять смачно поїсти. А що для цього необхідно? Правильно, необхідно час, щоб готувати. Багато хто з вас погодяться, що дуже важко знайти час для готування, коли працюєш цілий день і приходиш додому сильно втомленим. Тому люди винайшли таку річ. Останнім часом стали сильно поширюватися заклади громадського харчування. Це пов'язано з тим, що люди не встигають зайти додому і поїсти смачної, домашньої їжі. Саме тому всі подобаються кафе, де готують «по-домашньому».Чому б вам не приєднатися до тих, хто вже заробляє гроші на тому, щоб люди насолоджувалися домашньою їжею? У вас є прекрасна можливість почати заробляти гроші, надаючи людям домашні пельмені зі сметаною. Якщо вас зацікавила ця ідея, то ця стаття саме для вас.

Рентабельність відкриття своєї пельменній

Якщо ви помітили, то на вулицях міста дуже багато фаст-фуду. Це, звичайно, буває смачно, але тільки не завжди. Саме домашня їжа змушує людину ставати ситими і радіти життю. Відкриття пельменній – відмінний спосіб показати людям, що громадські заклади харчування ще вміють готувати домашню їжу.

Пошук приміщення та місце його розташування

При пошуку приміщення для вашої майбутньої пельменній, ви повинні звернути увагу на декілька чинників. По-перше, ваша пельменна повинна знаходитися в прохідному місці з великим скупченням людей. Таким місцем, також, може стати приміщення в торговому або розважальному центрі, поруч з площею або парками. Це необхідно, щоб вас помічали й заходили поїсти, не сходячи з направленого шляху. Зверніть увагу, де розміщені різні заклади фаст-фуду у вашому місті. Саме таке приміщення і ви повинні шукати.По-друге, не забувайте, що до вашого закладу можуть приїхати, як на власній машині, так і на громадському транспорті. Тому вам слід подбати про те, щоб поруч з пельменній була парковка для автомобілів та зупинка громадського транспорту, або ж, якщо є у вашому місті метро, станція метро.

Обладнання пельменній

Робота не закінчується на придбання приміщення, все тільки попереду. Ну, для початку вам необхідно зробити ремонт вашої пельменній. Ремонт повинен бути виконаний згідно з вимогами пожежної служби та санітарно-епідеміологічної служби. Після того, як ви отримали всі необхідний дозволу на будівництво та продовження розпочатої діяльності, вам потрібно буде облаштувати ваш заклад необхідним обладнанням. Для правильної та функціональної роботи вам знадобиться:

·  Тістомісильні машини;

·  Борошна;

·  М'ясорубки;

·  Формувальні верстати, які будуть потрібні при ліпленні пельменів;

·  Варильні панелі;

·  Духові шафи;

·  Холодильне обладнання для зберігання сировини, з якого потім виходити пельмені, а також для зберігання вже готового продукту;

·  Різні столи і тумби для готування;

·  Всілякі приналежності для готування (ножі, виделки, ложки, тарілки, каструлі, сковорідки і тому подібне).

Що ж стосується залу, де ваші клієнти будуть обідати, вечеряти або снідати, то тут вам будуть потрібні різні столи і стільці, а також оригінальний інтер'єр, який створює атмосферу затишку і теплоти, як в російській хаті. Але ви також можете зробити і інший інтер'єр, який до душі саме вам. Все буде залежати від того, якими засобами і ідеями ви володієте.

Асортимент

Для того щоб ваш заклад відвідувало якомога більше людей, вам потрібно включити в асортимент не тільки пельмені, які стали вашим коронним блюдом, але і різні інші страви, які зможуть порадувати відвідувачів. По-перше, для різноманітності асортименту ви можете використовувати різні напої, як гарячі, так і холодні. Нехай це будуть різні чаї, кава, молочні коктейлі, соки та інші напої. По-друге, самі пельмені бувають незвичайними, не тільки з м'ясом, рибою, капустою, але і з іншими овочами і навіть фруктами. Це підвищить ваш авторитет і додасть відвідувачів.Також, можна включити в меню пельмені різних країн світу. Ну і по-третє, крім напоїв і пельменів вам потрібно буде урізноманітнити асортимент різними салатами, а можливо і десертами. Іноді, на вашу пельменну будуть приходити цілими сім'ями, і тоді вам буде потрібно пригощати маленьких відвідувачів чим-небудь смачненьким. Тому подбайте про це, і батьки будуть заходити до вас з дітьми частіше. Це не тільки підвищить клієнтуру, але і поповнить вашу прибуток.

Підбір персоналу

Для того щоб ваша пельменна почала працювати, вам потрібні співробітники. Штат співробітників пельменній повинен складатися з наступних працівників. По-перше, шев-кухаря, він нього буде залежати доля вашого закладу, адже саме він задає смак страв і готує приголомшливі твори мистецтва, які люди захочуть купити. По-друге, помічників шев-кухаря, вони будуть робити все під керівництвом шев-кухаря і значно збільшать швидкість приготування пельменів і не тільки. По-третє, найміть на роботу бармена, який буде приймати замовлення і розливати напої. По-четверте, вам потрібні офіціанти.Ну і по-п'яте, вам будуть потрібні прибиральниця і, якщо хочете, охоронець. Запам'ятайте, що при розширенні пельменній повинен розширюватися і працює там штат співробітників.

Реклама

Для того щоб про вашу пельменній дізналися, вам потрібно буде розрекламувати її. По-перше, ви можете використовувати традиційні засоби масової інформації. Оголошення повинні бути не тільки в газетах і журналах, на телебаченні, може бути, але ще й у виданнях, присвячених кулінарії та закладів громадського харчування. Це приверне нових клієнтів, яким, швидше за все, сподобатися обідати у вас, і вони стануть вашими постійними клієнтами. По-друге, щоб розрекламувати вашу пельменну, ви можете організувати кілька акцій, наприклад, дегустації у великих гіпермаркетах.Такі прийоми використовуються і мають позитивний ефект. Ну і по-третє, спробуйте просто роздавати листівки на вулицях міста, недалеко від вашого закладу, промоутери, якщо потенційний відвідувач захоче, може проводити гостя прямо в пельменну.

Висновки

Таким чином, відкриття пельменній може стати для вас відмінним рішенням для початку свого бізнесу. По-перше, харчування – воно завжди затребуване, по-друге, домашні пельмені люблять дуже багато, але не всі можуть дозволити собі зробити їх в домашніх умовах, тому ваш заклад буде користуватися попитом. Пельменна повинна окупитися досить швидко, так як люди люблять нові заклади, де можна поїсти. На рахунок реклами також можна не переживати, вона принесе свої плоди і ви будете, вже незабаром, насолоджуватися смаком своєї довгоочікуваної прибутку.