Будинок-трансформер – міняємо планування

Так вже повелося, що в сільській місцевості можна побудувати великий особняк, так і територія біля будинку ще й залишиться. Інша справа міські жителі. Вони жили в маленьких квартирах багатоповерхових будинків, так і продовжують жити. Ні чого не змінилося. У міському середовищі все стабільно, території під забудову житлових будинків залишається все менше і менше. Так як коштує вона дуже дорого і навіть якщо щось звільняється, то одразу будують комерційна будівля. А що? Воно завжди було дорожче житлового.І не дивлячись на те, що ви стали власником квартири в місті, ніколи не відчуєте тієї свободи, яка є в селі. Але так уже повелося, що найчастіше вибирати не доводиться.

Було проведено багато досліджень, які показали, що молодь обирає саме квартирі в місті. Це пояснюється тим, що в місті квартири коштують дешевше, а на цілий будинок дуже складно накопичити грошей. Наступна причина – ділянка біля будинку, за яким теж потрібно доглядати. А також за будинком складніше доглядати.

Але і в квартирному бізнесі теж не все так добре. Адже невідомо хто розробляє ці проекти, але дуже рідко людині подобатися все в квартирі. Завжди комусь не вистачає кількості кімнат, хоча і досить велика площа, а хтось захотів собі зробити кабінет, але лише кута підходящого не знайшов.

Такі примхи будівельники чують у суцільно і поруч, тому їм нічого не залишається, як будувати будинки з плануванням у вільному стилі. В такому випадку внутрішніх стін немає, а є тільки несучі колони. Це відмінний варіант для клієнта можна зробити все так, як він хоче. Але і в цьому випадку теж є свої недоліки. Вони полягають у тому, що кухню і ванну не перенесеш в інше місце, так як вентиляція та стояк знаходиться в одному місці. Та й колони теж не завжди дозволяють багато експериментувати. Тому у людини є можливість лише трохи поміняти житло під себе.

Але не так все і погано. Один канадський архітектор надав можливість самому міняти квартиру. Це проект будинку-конструктора, де можна міняти все з легкістю.

Напевно, кожен проходив через таку ситуацію, коли раз за кілька років сім'я дружно перетягує всю меблі, роблячи так звану перестановку. Це психологічно покращує стан мешканців. Принаймні, так кажуть.

А тепер уявіть собі таку картину, що ви раз у декілька місяців або років робите таку ж перестановку, але тільки вже кімнат. Ви можете змінювати їх не тільки розміри, але висоту стель. Можна з легкістю поміняти ванну з кухнею, з трьох кімнат зробити ще одну додаткову, а спальня замінить вітальню. Або ж навпаки, діти поїхали на навчання в інше місто, тому можна прибрати кілька кімнат і додати трохи іншим площі. Ну і як вам? Звучить просто класно!

Проект настільки звичний, що з першого разу якось навіть і не віриться. У цьому будинку можна рухати все що завгодно в залежності до потреб мешканців. Адже кожна деталь є рухомою, її можна змінювати як завгодно мешканцям. Стіни, стелі, підлога – це все можна змінювати. Сантехніка знаходиться в гнучких корпусах, тому можна спокійно міняти місцями кухню на спальню. І при всьому при цьому, потрібно зазначити, що у цих житлових приміщеннях високий рівень шумоізоляції.

Також у мешканців є велика можливість викупити кілька квартир і об'єднати в одну велику. Можна не тільки купити квартиру ліворуч або праворуч, але і зверху і знизу. Немає ніяких обмежень.