Заробляємо на виготовленні фото-жалюзі

Фото-жалюзі, по суті, це звичайні жалюзі, на яких нанесені дуже високої якості фотографічні малюнки. Картинку практично не можна побачити, якщо відкриті жалюзі. Але, якщо їх закрити, вони перетворяться в красиві, не схожі ні на що, елементи декорації, здатні конкурувати з картинами сучасного мистецтва чи з фото-плиткою, фотошпалерами і т. д. Завдяки використанню фото-жалюзі ви можете зробити неповторним і унікальним навіть самий звичайний і нудний інтер'єр.

Власникам і керівникам великих фірм і підприємств такі жалюзі несуть в собі можливості додатково себе прорекламувати. Наприклад, можна на все жалюзі нанести слоган або логотип фірми. Або впровадити їх у внутрішній дизайн. Загалом, власні потреби та потреби задовольнити зможе кожен. Для цього потрібно лише проявити трохи кмітливості і фантазії.

Абсолютною новинкою подібні розробки не є. Фото-жалюзі вперше представили досить давно. Тільки от виробничий процес був вкрай витратним і для широких мас подібні жалюзі доступні не були. В наш час, найбільш поширений спосіб виробництва фото-жалюзі полягає у використанні особливого ультрафіолетового широкоформатного промислового плоттера. Для нанесення картинки можна також використовувати барабанний прес для термодруку. Ці варіанти обладнання дорогі.

Однак сьогодні є варіанти дешевше і простіше. Наприклад, зараз можна користуватися технологією виготовлення фото-жалюзі, яка полягає у використанні кольорового струменевого принтера ESFR3, що має компактні розміри. Цей принтер (виробник Epson), модифіковано так, щоб на друк в нього можна було подавати довгі ламелі. Сам принтер при цьому порівняно компактний і його вага не перевищує п'ятнадцяти кілограм. Таким чином, використовувати його можна навіть в пересічної квартирі міського типу. І це ще не всі переваги.Найприємнішим моментом є саме виробництво, а точніше його собівартість: друк квадратного метра буде коштувати не більше шістдесяти рублів.

При цьому, ціна самого принтера коливається від 110 до 130 тисяч рублів залежно від регіону. У цю ціну увійде все необхідне, щоб почати власний бізнес у цій сфері: програмне забезпечення, інструкція, необхідні дроти в комплекті, чорнило дев'яти кольорів, система їх постійної подачі і, безумовно, сам принтер.

З точки зору виробничого процесу, то він практично не відрізняється від друку на звичайному принтері. Необхідно в спеціальний відсік вставити ламелі, на комп'ютері вибрати потрібне зображення і запустити друк. Безумовно, перш ніж починати друк, необхідно в графічному редакторі, так би мовити, «порізати» картинку на фрагменти.

Таким чином, беремо звичайні жалюзі, з карнизів знімаємо ламелі, після чого відправляємо їх на друк. За фактом готовності, поміщаємо їх назад. Ось, власне, і весь виробничий процес. При цьому нанести на поверхню ламелей у вас є можливість абсолютно будь придивилася вам (або клієнту) кліпарт, фотографію або картинку. Тобто, для прикладу, це може бути фрагмент з мультфільму ваша, лісовий, красивий пейзаж або ж власне фото. Тут просто треба включити фантазію.

Важливим моментом є те, що працюючи з цим принтером, ви зможете гарантувати вашим стійкість жалюзі до вицвітання і водостійкість зображень. При цьому, самі виробники принтера ESFR3 гарантують, що в первозданному вигляді зображення зможе протриматися більше вісімдесяти років. Це можливо, завдяки новітнім розробкам пігментних чорнил, які мають високу стійкість.

З точки зору пошуку клієнтів і реалізації продукції, то великої праці це не складе. Ваші клієнти можуть бути приватні особи, які побажають внести різноманітність в інтер'єр власного житла, так і різноманітні клуби, ресторани, кафе, коворкінг-центри, дизайн-студії, рекламні агентства і різні компанії.

Для збільшення продажів, можете просувати свої послуги в групах соціальних мереж, можете завести свій сайт-візитку, роздавайте візитки і розклейте по листівки. Загалом, застосовуйте всі доступні на сьогоднішній день види рекламних кампаній. У нашій країні фото-жалюзі є дещо новим явищем. Тому, конкуренція в цьому бізнесі буде мінімальною. Успіхів вам.