Будуємо бізнес за допомогою порошкових фарб

Однією з найбільш прибуткових бізнес-ідей є підприємницька діяльність на основі порошкових фарб. Порошковими фарбами можна назвати один з нових видів лакофарбових продуктів, які являють собою полімерний. Наноситься він за допомогою спеціального розпилювача.

Технології даного перспективного бізнесу є безвідхідними і вкрай простими. Важливо те, що таких лакофарбових продуктах відсутні органічні розчинники та інші леткі речовини, таким чином, вони є екологічними. Розроблялися такі фарби для зменшення шкоди, що завдається екології та витрат на фарбування, так і для додання виробам зовні чудового виду.

Порошкові фарби застосовуються досить широко, їх використовують в різноманітних галузях приладобудування, автомобілебудування, машинобудування, будівництва.

Ними також можна виробляти фарбування виробів із скла, кераміки та гіпсу, фурнітури для меблів, побутової техніки, покрівельних матеріалів, алюмінієвих профілів, медичних меблів та техніки, а також спортивного інвентарю.

При застосуванні порошкових фарб підвищується термін використання виробів і їх зносостійкість.

Щоб запустити такий бізнес, вам, в першу чергу, необхідно придбати відповідне обладнання. Різні фірми пропонують комплекти фарбувального обладнання з невеликими відмінностями в складах. Приміром, в комплект обладнання може входити: транспортна система, піч полімеризації, фільтр-рекуператор і фарбувальна камера. Безпосередньо порошкову фарбу потрібно купувати окремо.

Технологічний процес являє собою три етапи, які включають в себе підготовку поверхні, безпосереднє нанесення порошкової фарби на підготовлену раніше поверхня виробів і запікання (випал).

Спочатку потрібно очистити від забруднень, масел та іржі поверхню виробу. Далі спеціальним розпилювачем необхідно нанести на неї фарбу. Сам випал протікає при температурі 1800С до 2000С. Після цього виробу дають охолонути протягом 20 хвилин.

З точки зору потенційного прибутку, яку може приносити ця підприємницька діяльність, постачальники відповідного обладнання для фарбування за допомогою порошкової фарби дають наступні приблизні розрахунки:

За порошкову фарбу (за 1 кілограм) ви заплатите в середньому 150 рублів. На один квадратний метр витрата порошкової фарби становить 70 грамів. Таким чином, одним кілограмом порошкової фарби можна покрити 12,5 погонних метрів. Бригада складається з двох робітників, за одну зміну може пофарбувати близько 200 квадратних метрів, відповідно, за один місяць 4400 квадратних метрів.

З точки зору витрат, 16 кг. порошкової фарби йде на 200 кв. м. Щоб пофарбувати 200 кв. м площі потрібно витратити 2400 рублів. На 4400 кв. м. піде 352 кг. порошкової фарби, це буде коштувати 52,8 тис. рублів. З точки зору електроенергії, в місяць «на все про все» накрутить близько 5,5 тис. кВт., це буде коштувати близько 8250 рублів. Щоб утримувати двох робітників, їм необхідно платити заробітну плату в розмірі 20 тис. рублів. в місяць. Інші витрати становитимуть близько 30 тис. рублів. Таким чином, загальні виробничі витрати трохи перевищать 100 тис. рублів.

З точки зору потенційного доходу, за фарбування одного квадратного метра порошковою фарбою можна брати від 120 рублів і вище. При повній завантаженості виробництва валовий дохід становитиме 528 тис. рублів. Таким чином, в місяць можна отримувати не менше 400 тис. рублів чистого прибутку.

При фарбуванні виробів з більш складними формами робота буде коштувати дорожче. Як видно з наведених розрахунків, бізнес цей дуже і дуже прибутковий. На старті витрати не перевищать 300 тис. рублів, з щомісячним доходом, якій позаздрили б багато підприємців.

Безумовно, наведений нами розрахунок виглядає занадто ідеально і якось навіть «ванільно». Але якщо весь бізнес побудувати правильно і з розумом, в цьому бізнесі можна досягти великих успіхів.