Відкриваємо свій термінал для тестування здібностей за допомогою відбитків пальців

Наша сьогоднішня стаття піде про те, як можна заробити непогані гроші на одній цікавій розробці. Це вендінговий термінал, з допомогою якого можна провести тестування здібностей за відбитками пальців.

Ідея цього бізнесу є божевільною, але, за словами розробників, вона рентабельна. Прилади такого типу існують не простими іграшками, справжніми терміналами для проведення повного дослідження. В основі такої технології лежить аналіз відбитків пальців. Завдяки якій, можна визначити здібності людини.

Як же вони працюють?

Термінали є декількох типів: автоматичні термінали або компактні сканери. Вони можуть надати комплексну або вибіркову діагностику пальців і показати дуже цікаві результати тестування. Цими приладами можуть користуватися як діти, так і дорослі. Вони можуть показати всі: психологічний стан, здібності до спорту, освіти, вибір напрямку роботи, і навіть загальний стан здоров'я. Додатково можна встановити програму, яка буде визначати схожість партнерів.Ми, якщо чесно, самі мало віримо цим дослідженням, але якщо в нашій країні існує підвищений інтерес до цих приладів, так чому б не розвинути її повністю.

Одним з найпопулярніших таких приладів тестування є вендінговий автомат. У комплекті є все для хорошого розвитку бізнесу. Ціна одне такого терміналу становить близько 120 — 160 тисяч рублів. У нього входять сканер, системний блок, сенсорний монітор, принтер, модем, і, звичайно ж, купюроприймач. До всього цього ви отримуєте 500 пробних запитів до сервера, після їх використання кожен новий запит коштує 25 рублів. Цього комплекту вам буде цілком достатньо для запуску свого бізнесу.

Встановити термінал краще за все в людних місцях, наприклад, торговий центр або на вокзалі. Загалом, скрізь, де завжди є люди.

До того ж ви можете скористатися і іншими менш витратними варіантами. Острівна стійка вам обійдеться в межах 68 тисяч рублів. Але в цей пакет входить лише 200 безкоштовних запитів, але немає програми сумісності, що справить до втрати частини аудиторії. Але до всього цього вам потрібно буде ще додатково купити ноутбук і GPRS-модем. А це ще потягне на 15 тисяч.

Що стосується річної стійки, то вартість її буде ще менше 43 тисяч рублів. Але як і попередні стійки, вони будуть володіти всіма тими функціями. Але є одне але. У цих стійках відсутня екран, тому потрібно буде додатково придбати принтер.

Одним з бюджетних варіантів терміналів є мобільна версія, яка призначена для тестування на виїзді. І саме цей варіант може стати нам перспективою в бізнесі. Але є один недолік – потрібно буде самому їздити по школах, по великих офісів і т. д.

Скільки ж можна заробити на такому роді тестуваннях? Як приклад давайте розглянемо найдорожчий вендінговий термінал. Відвідувач сам може встановити розділи для тестування. Вартість одного розділу буде становити від 10 до 75 рублів. Тому кожен клієнт зможе принести вам до 250 рублів заробітку.

А якщо ви встановите термінал в людне місце, зможете за день отримати близько 30 клієнтів, звичайно ж, може й більше. Це за місяць приблизно 900 чоловік. Це все дозволить вам отримати прибуток у розмірі 90 тисяч рублів. Після всього потрібно відняти всі витрати на оренду місця, папір для принтера, запити до сервера (близько 10 рублів). І в підсумку ви отримаєте кругленьку суму в розмірі 70 тисяч. Тобто, при правильному поході до роботи і реалізації бізнесу зможете окупити свої початкові витрати всього за три місяці. Це були мінімальні розрахунки, може бути набагато більше.Тому це реальна перспектива бізнесу і вона може бути дуже і дуже райдужною. Бажаємо успіху!