Семки є?! Заробляємо на популярності смажених насіннячок

Серед численних підприємців просто не могла залишитися непоміченою популярність насіння. Розуміли багато, що це дуже перспективний напрям бізнесу. І понеслося. Смажене насіння в герметичних упаковках стали з'являтися буквально скрізь. До «домашніх»насіння такий продукт за смаковими якостями трохи не дотягував. Однак, за ціною значно перевершував їх.

З точки зору організації власного виробництва, в першу чергу вам для випуску насіння потрібно приміщення відповідних розмірів. Особливого значення розташування не має. Тому, якщо підібрати приміщення десь на міських околицях, у вас з'явиться можливість трохи заощадити. Тут ціни значно нижчі, ніж ближче до центру.

Наступним етапом стане придбання необхідного обладнання. Кращим варіантом стане до кінця готова виробнича лінійка. Подібного роду пропозицій на ринку, на сьогоднішній день, на будь-який гаманець і смак вистачає з лишком. У випадку, якщо у вас є бажання стартувати без великих капіталовкладень, тоді зверніть свою увагу на лінії виробництва потужністю до п'ятдесяти кілограм за годину. Ціна подібного роду обладнання, печі для смаження насіння, очисником-охолоджувачем та пакувальних верстатом, буде коливатися в межах 20-25 тисяч доларів.Але, якщо ви маєте намір відкрити більш докладне виробництво, тоді придивіться до автоматизованим виробничим лінійкам потужністю до двохсот кілограм за годину. Подібне обладнання обійдеться вам десь у сто тисяч доларів.

Вам потрібні співробітники для сервісу верстатів. Їх кількість буде залежати від призначення і виду кожного окремого виду оснащення. Окремі лінійки виробництва вимагають наявності 5-6 чоловік, з автоматизованими ж можна впоратися навіть удвох. Тут головне вирішити, що для вас в пріоритеті. На купівлі обладнання ви заощадите, використовуючи перший варіант. Використовуючи другий — на персоналі.

Разом з необхідним устаткуванням, займіться пошуком постачальника соняшникового насіння. Цей етап дуже важливий. Так як від якості насіння буде залежати якість готового продукту. А основним двигуном цього бізнесу є саме добротний смак смажених насіннячок. Придивіться до ринку. Хто там лідер? Саме ті компанії, які дарують покупцям відмінний смак справжніх насіння, разом з гарною назвою та упаковкою (що також важливо). Щоб уникнути помилок, зробіть у різних виробників контрольні закупівлі невеликих партій.Продегустувавши ви зрозумієте, чиє сировину довелося вам до душі, і укладіть договір з ним (чи з ними).

Зрозуміло, від активності споживачів залежить успіх в цій справі. Тут ясно, що більше подобається продукт, тим більше пропозицій ви отримуєте від оптовиків (магазинів, супермаркетів, гіпермаркетів і т. д.). Значить потрібно піднімати відсоток продажів. Як?

Для початку, смажене насіння саме вашого виробництва повинні бути першокласної якості. Причому, як на старті виробництва, так і при подальшому розвитку. Більшість виробників допускають одні і ті ж помилки, залучаючи спочатку клієнтів прекрасним якістю насіння, а після, вважаючи, що споживач, так би мовити, на гачку, починають пропонувати їм продукт вже з більш низькою якістю. Помилка дилетантів. Зіпсувати репутацію легко, а от повернути її практично нереально. Робіть висновки самі.

Далі більше. Сюрприз всередині упаковки може стати непоганим стимулом для продажу. Ряд виробників вкладають всередину цукерки, а хтось з найсміливіших поміщають золоту насіння в деякі упаковки. Це ж чудові стимули здійснювати покупки. Вже відому тему можна розвинути далі і додавати в упаковки не подарунки у вигляді цукерок або жуйок, а приміром, брелоки, іграшки, сувеніри і т. п.

І, звичайно ж, не забудьте про гучному появі на ринку. Чим швидше люди дізнаються про вас, тим швидше ви завоюєте необхідний сегмент ринку і задумаєтеся про розширення виробничої лінії. Удачі вам!